Skip to main content

vasaris, 2024

25vas11:0017:00Profesionalūs distiliavimo mokymai - HIDROLATŲ ir ETERINIŲ aliejų gamyba11:00 - 17:00

Informacija apie renginį

Profesionalūs distiliavimo mokymai, kuriuos vesiu aš – Aistra Kazlauskienė. Distiliuosime 2 alembikais: 5 l tradicinio tipo alembiku ir 5 l koloniniu alembiku, distiliavimą vykdys dalyviai, su mano priežiūra.
🌿 Viename alembike distiliuosime spygliuočius, kuriuose veikliųjų medžiagų koncentracija žiemos metu didesnė nei kitais metų laikais. Lyginsime spygliuočių eterinių aliejų išeigą, aromatus ir eterinių aliejų chromatografinių analizių rezultatus. Pasinersime į aromaterapiją bei eterinių aliejų sinergijų sudarymo principus – kiekvienas dalyvis galės pasigaminti aromaterapinį mišinį.
🌿Kitame alembike patalpinsime prabangiausias dervas. Ar žinote, kad dervos naudojamos ir smilkymui, ir parfumerinių medžiagų gamybai? Viską išbandysime praktiškai – smilkysime dervas, pasinersime į istoriją bei gaminsime parfumerinę tinktūrą.
🌿Sužinosite apie alembiko priežiūrą, pasirinkimą, jo galimybes distiliuoti hidrolatus bei eterinius aliejus.
🌿Aptarsime, kokie augalai gali būti distiliuojami, ką rinkti, kaip distiliuoti.
🌿 Aptarsime hidrolatų ir eterinių aliejų praktinį panaudojimą.
🌿Kiekvienas dalyvis parsineš išdistiliuoto hidrolato ir eterinio aliejaus (jei distiliavimo metu jo išgausime).
🌿Mokymų pabaigoje Jūsų laukia žinių patikrinimo testas, kurį teisingai atsakius gausite pažymėjimą apie išklausytus mokymus. Jei testo atsakymai bus klaidingi – Jūsų laukia praktinė užduotis, kurią turėsite atlikti namuose.
Užsiėmimą veda: Aistra Kazlauskienė
Augalus distiliuoju jau daugiau nei 10 metų, žinių ir patirties sėmiausi ne tik mokymų ir seminarų metu, bet ir iš užsienio distiliuotojų, pas kuriuos vykstu kiekvienais metais.
Užsiėmimo kaina: 105 EUR
Individualus užsiėmimas Jūsų norimu laiku: https://www.gamtoskvapai.lt/…/augalu-distiliavimo…/
Jei ši data Jums netinkama, kviečiu prisijunti prie nuotolinių mokymų Facebook grupėje, kur visa medžiaga jau patalpinta: https://www.gamtoskvapai.lt/…/hidrolatu-distiliavimo…/
Užsiėmimas vyks Vilniuje,Gamtos kvapai studijoje Gėlių g. 4
Šie mokymai skirsis nuo įprastų distiliavimo dirbtuvių, kurias vedu kiekvieną mėnesį. Distiliavimą vykdysite Jūs, šių mokymų metu laukia ir aromaterapijos pagrindai, sinergijų kūrimas, KYPHI smilkalų gamybos aprašai, parfumerinių tinktūrų gamybos praktika. Įprastų dirbtuvių dalyviai negauna pažymėjimo, o Jūs turėsite progą tapti pretendentais į tikrus distiliavimo profesionalus.
Data: 2024 02 25 nuo 11 val. iki 17 val.
Studijoje bus užkandžių stalas (riešutai ir džiovinti vaisiai, vaisiai, sausainiai, humusas su daržovių lazdelėmis), arbata, kava ir vanduo, o jei norėsite pietauti rimčiau – galėsite užsisakyti maisto į studiją arba galite atsinešti savo pietus. Studijoje yra mikrobangų krosnelė.
Registracija el.paštu: [email protected] +370 60880538 arba FB žinute. Rezervacijai būtinas avansinis mokestis, grąžinamas tik organizatoriui atšaukus renginį.
Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Medžiaga naudojama Gamtos kvapai sklaidai.

Laikas

(Sekmadienis) 11:00 - 17:00

Kaina

105 EUR asmeniui

Registracija

[email protected] , tel. +370 60880538

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X