Skip to main content

gruodis, 2023

12gruo18:0021:00Šventinio kvapo distiliavimas variniame alembike ir purškiamo namų kvapo gamyba18:00 - 21:00

Informacija apie renginį

Pirmą kartą šventiškai papuoštoje Gamtos kvapai studijoje visi kartu variniame 5 l  alembike distiliuosime šventinį kvapą. Kuo kvepia Kalėdos? Imbierais, pušų šakelėmis, gvazdikėliais, anyžiais, cinamonu, kardamonu, apelsinais ar citrinų žievelėmis, o gal obuoliais ar prabangiomis dervomis? Derinsime aromatinių prieskonių, citrusų, spygliuočių žaliavą ir distiliuosime šventinį kvapą, kurio dalelę parsineš kiekvienas dalyvis. Kol vyks distiliavimas, gaminsime šventinį purškiamą (vandens pagrindo) namų (patalpų, erdvių) kvapą, pasitelkdami eterinius aliejus. Iš šių dirbtuvių parsinešite 2 kvapus, kurie tiks asmeniniam naudojimui arba kaip dovana.

Dėmesio: šios dirbtuvės nėra augalų distiliavimo pamoka ir apie distiliavimo proceso subtilumus ar augalų distiliavimo taisykles nekalbėsime. Užsiėmimas skirtas šventinio kvapo gamybai ir vyks kaip purškiamo namų kvapo užsiėmimas.

Dirbtuvių data: Gruodžio 12 d. 18 val.

Planuojama trukmė: 3 val.

Vieta: Gamtos kvapai, Gėlių g. 4, Vilnius

Kaina: 45 EUR

 

Laikas

(Antradienis) 18:00 - 21:00

Kaina

45 EUR asmeniui

Registracija

[email protected] arba tel +370 60880538

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X