Skip to main content

lapkritis, 2015

28lap14:0016:00Vonios burbulų gamybos dirbtuvės ir spalvų išmintis!Vonios burbulų gamybos dirbtuvės ir spalvų išmintis!14:00 - 16:00

Informacija apie renginį

Kalėdų dovanas ruoškime jau dabar kartu su aromaterapeute Aistra, Gamtoskvapai.lt įkurėja ir su Aušrine, kuri palydės mus į spalvų išmintį!

Išmokite savo rankomis pagaminti burbulus voniai: spalvotus, kvapnius, didelius ar mažus, papuoštus džiovintais levandų ar rugiagėlių žiedais!

Vonios burbulai naudojami ne tik vonioje, jie tinkami kojų / rankų vonelėse arba gali tapti puikia dovana Jūsų artimiesiems bet kokia proga! Išmokę savo rankomis gaminti natūralias priemones sutaupysite pinigų ir artimuosius lepinsite savo rankų darbo dovana!

Dirbtuvių metu:
Sužinosite apie natūralias priemones, kurias galite pasigaminti namuose, savo rankomis (!), naudojamas vonios SPA procedūroms;
• Išklausę trumpą instruktažą susikursite savo vonios burbulo formulę;
• Su atidumu ir meile bei gera nuotaika gaminsite vonios burbulus, kuriuos puošite kvapniais gėlių žiedais (medetkų, rugiagėlių, levandų);
• Dirbtuvių metu pagaminsite daugybę spalvotų ir kvapnių vonios burbulų, kuriuos gražiai įpakuosite. Jie tiks ir asmeniniam naudojimui, ir dovanai!

Antroje dalyje kartu su Aušrine, www.eiksutekme.lt įkurėja, keliausim į spalvų išmintį- ką mano pasirinktos spalvos vonios burbulų gamyboje sako apie mane ir kokia žinute siunčiu šiomis spalvomis kaip dovaną kitiems?

*Laikas: 14-16h
* Adresas: Slucko g., Vilnius (adresą patikslinsiu užsiregistravusiems)
* Dirbtuvių kaina: 15 eur (įskaičiuotos visos reikiamos priemonės)
* Registracija tel. 868616068 arba email: [email protected]om
(Registraciją patvirtina tik asmeninė žinutė ar skambutis! Dalyvių kiekis ribotas!)

Iki pasimatymo! 🙂
Šilčiausi, kvapnūs ir spalvoti linkėjimai,
Aitra ir Aušrinė ♥

www.eiksutekme.lt
www.gamtoskvapai.lt

Laikas

(šeštadienis) 14:00 - 16:00

Vieta

Vilnius

Vilnius

Kaina

15 Eur / asm.

Registracija

Registracija tel. 868616068 arba email: [email protected] (Registraciją patvirtina tik asmeninė žinutė ar skambutis! Dalyvių kiekis ribotas!)

Organizatorius

Gamtoskvapai.lt[email protected]

Leave a Reply

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X