Skip to main content

kovas, 2017

21kov10:0019:30Žvakių gamyba10:00 - 19:30

Informacija apie renginį

Žvakių gamyba – atpalaiduojantis užsiėmimas

Žvakių gamyba – atpalaiduojantis užsiėmimas, kurio metu gaminsime natūralias žvakes! Gamybai naudosime ekologišką sojų vašką, kvapnų bičių vašką, nerafinuotus aliejus, eterinius aliejus!

Ar kada galvojote, kad kenksmingas parafino žvakes galima pakeisti savo gamybos žvakėmis? O kaip jauku praleisti žiemos vakarą jaukiai, žvakių apšviestoje aplinkoje… O kvapai! Bičių vaško žvakės juk tokios kvapnios – kaip MEDUS! O gal kada norėjote išbandyti masažines žvakes? Atvykite į ŽVAKIŲ GAMYBOS dirbtuves Studijoje „Gamtos kvapai“ ir namo parsineškite savo gamintų žvakių šilumą bei jaukumą!

Užsiėmimo metu gaminsime bičių vaško žvakes, arbatines sojų vaško žvakes ir masažines žvakes indeliuose! Kiekvienas dalyvis parsineš net 3 skirtingų rūšių žvakes: kvapnią bičių vaško žvakę, gamintą savo rankomis, 3 arbatines žvakes iš sojų vaško (viena tokia žvakutė degs iki 10 valandų!) bei masažinę žvakę, kuri sušildys bei pamaitins kūno odą šiltais nerafinuotais aliejais!

Vakaro metu bus galimybė įsigyti kvapniausių pasaulio atarų, eterinių aliejų bei kitų prekių! Atarams bei eteriniams aliejams bus taikoma 10 proc. nuolaida tik renginio dalyviams!

Data: Kovo 21 d., 10 arba 18 val. (pasirinkite Jums tinkamą laiką)
Kaina: 15 EUR ( į kainą įskaičiuota visų rūšių žvakių gamyba, indeliai. Pagamintas žvakes parsinešite namo)
Trukmė: ~1:30 val.
Registracija: +370 60880538 arba [email protected]

Kiti "Gamtos kvapai" renginai

Laikas

(Antradienis) 10:00 - 19:30

Kaina

15 EUR

Registracija

+370 60880538 arba el.paštu [email protected]

Organizatorius

Gamtoskvapai.lt[email protected]

Leave a Reply

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X