Skip to main content

Natūralus burnos skalavimo skystis pagaminamas greitai ir nereikalauja daugybės priemonių. Pasitelkę eterinius aliejus, galime pasigaminti burnos skalavimo skystį namuose. Pražangialapių mirtenių (arbatmedžio) eterinis aliejus naikina mikrobus,  o pipirmėčių eterinis aliejus suteikia gaivos bei švaros pojūtį.

Natūralus burnos skalavimo skystis
1 lašas pražangialapių mirtenių (arbatmedžio) eterinio aliejaus;
1 lašas pipirmėčių eterinio aliejaus;
1 šaukštelis medaus;
1 stiklinė šaltinio vandens (tiks ir distiliuotas vanduo, ir vandentiekio vanduo).

Sumaišykite eterinius aliejus šaukštelyje medaus, mišinį ištirpinkite stiklinėje vandens. Burnos skalavimui tereikės gurkšnio skysčio, kuriuo skalauti burną reikėtų apie 30 sekundžių. Po to viską išspjaukite, nenurykite, laikykitės eterinių aliejų saugumo taisyklių!
Natūralus burnos skalavimo skystis nepakeis reikiamos burnos higienos procedūrų (dantų valymo, burnos higienos), tačiau svarbu žinoti, kad daugelis priemonių gali būti pagaminta paprastai ir nereikalaujant didelių išlaidų. Primenu, kad su eteriniais aliejais reikėtų elgtis atsargiai, jų gerti ir valgyti negalima, todėl tik praskalaukite burną ir išspjaukite, jokiu būdu nenurykite ir neleiskite skalauti burnos mažiems vaikams!

Kviečiame prenumeruoti www.gamtoskvapai.lt naujienas, informaciją apie naujus įrašus bei planuojamus renginius. Prenumeruoti mūsų naujienas galite čia.

Jei Jus domina teminiai renginiai (mergvakariams, vestuvėms, draugų vakarams, darbo vakarėliams), aromaterapinė konsultacija, norite išmokti gaminti natūralią kosmetiką namuose savo naudojimui (kremus, balzamus, muilus, šampūnus, dekoratyvinę mineralinę kosmetiką, higienos priemones, priemones SPA procedūroms…) arba norite užsiimti komercine kosmetikos gamybos veikla, bet nežinote nuo ko pradėti – susisiekite su manimi (+370 60880538 arba el. paštu [email protected]).

© Visos teisės saugomos! Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama! © 

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X