Skip to main content
kremu gamyba
Savo vedamuose mokymuose naudoju įvairių gamintojų žaliavas, kartais net ir savo pačios gamintas

Tiekėjų paieška sudėtinga ir trunka tikrai ilgai, jei norime gauti kokybiškas, mūsų požiūrį ir galimybes atitinkančias žaliavas kosmetikos gamybai. Neklauskite manęs ar kitų kokias žaliavas naudoja, ar gali pasidalinti savo tiekėjų paieška. NEGALI, nes:

Kakavos sviestas
Kakavos sviestas: išspaudus kakavos pupeles gausime natūralų rusvos spalvos kakavos sviestą, tik perėjęs kelis papildomus procesus jis tampa gelsvu/ šviesiu

Niekada neklauskite kito kosmetikos gamintojo kokias žaliavas jis naudoja/ kokie tiekėjai patikimiausi ar geriausi, nes:

 • Dažnu atveju tai yra komercinė paslaptis. Tik įsivaizduokite, jei visą „know how“ gamintojai dalintų pradedantiesiems, greitai netektume didžiųjų rinkos „ryklių“. Tam, kad surinkti visą informaciją ir būti pasirengus gamybai reikia didelių laiko, finansinių kaštų ir žmogiškųjų išteklių.
 • Jus gali suklaidinti dėl lojalumo konkrečiam gamintojui ar tiekėjui. Pavyzdžiui, Jūsų pažįstama priklauso tinklinio marketingo kompanijai bei gamina kosmetiką ir Jūs jos paklausite kokios žaliavos geriausios, žinoma, kad ji siūlys savo kompaniją ir iš to dar ir pasipelnys. Arba naudoja tik vieno gamintojo žaliavas jau eilę metų ir į kitus rinkos žaidėjus žiūri įtariai, tad iš kur jai žinoti, kad geresnių nėra.
 • Kiekvienas mūsų turime kiek skirtingą požiūrį į kokybę ir ne visi geba adekvačiai įvertinti kokybės aspektus. Tam, kad juos vertinti turime ne tik išmanyti gamybos procesus, tiekimo grandinės eigą, gebėti skaityti techninius dokumentus, bet ir atlikti eilę tyrimų, patvirtinančių mūsų pamąstymus.
 • Vienas tiekėjas/ gamintojas turi pasiūloje vos kelis ingredientus, kiti jų turi dešimtis, o dar kiti šimtus ar net tūkstančius. Taigi, iš vieno tiekėjo galite ir nenusipirkti visų Jums reikiamų žaliavų.
 • Patikimų tiekėjų paieška trunka labai ilgai ir dalintis savo atrastų tiekėjų paieškos rezultatais su norinčiu gaminti kosmetiką ir tiekti ją į rinką lygu savo laiko atidavimui kitam asmeniui už dyką.
 • Pirmiausiai pagalvokite ko ieškote, ką Jums reiškia kokybė ir tai išsiaiškinkite su žmogumi, kurio klausiate patarimo. Žinoma, būna išimčių, kai dalinamasi savo rastais tiekėjais gamybos verslui, bet tai itin reta, nes kai kurie ingredientai riboti, jų gauti sunku, tad vargu ar tikrai kokybiškas žaliavas naudojantis gamintojas dalinsis šia informacija. Kai pagalvoju kiek man reikėjo pinigų, kad išbandyčiau įvairias žaliavas, kiek laiko jas įvertinti bei mokytis, kiek kainavo skrydžiai pas gamintojus, pagalvoju, kad jau turbūt seniai būčiau investavusi į atsiperkančius dalykus. Kita gamintojų grupė naudoja tik žemas kainas siūlančių tiekėjų žaliavas, kurios kokybės parametrų gali ir neatitikti.
 • Šiandien Jūsų pažįstamas naudoja vienas žaliavas, o rytoj jau sakys, kad kitos geriausios. Mūsų veiksmai ir nuomonė kinta, todėl geriausia pasitikėti tik savo pojūčiais ir pačiam išbandyti skirtingus tiekėjus. Pavyzdžiui, savo mokymams perku įvairias žaliavas ir naudoju mažesnių tiekėjų prekes, o štai gamybos verslui naudojamos visai kitos žaliavos, nes mažos įmonės retai gali pasiūlyti reikiamus kiekius ar kartais neatitinka reikiamos dokumentacijos reikalavimų.
 • Net ir patikimi tiekėjai gali Jus nuvilti. Daugiau apie tai skaitykite čia:

https://www.gamtoskvapai.lt/blogas/eteriniu-alieju-klastojimas/

https://www.gamtoskvapai.lt/blogas/eteriniu-alieju-kokybe-nekokybe/

Patarimai kaip išsirinkti tiekėją savo gaminamai kosmetikai

 • Jums reikiamų žaliavų paieška. Pasinaudokite paieška internete ne tik lietuvių kalba, bet ir kitomis Jums suprantamomis kalbomis.
 • Atrasto tiekėjo nagrinėjimas. Panagrinėkite tiekėjo tinklapį ir kitą pateikiamą informaciją. Skaitykite, ką jis pateikia savo puslapyje apie žaliavas, ar nurodo jų kainas, pateikia techninius Jums būtinus dokumentus.
 • Palyginimas. Palyginkite kelių rastų tiekėjų siūlomų ingredientų kainas.
 • Užsisakykite mėginėlių. Tik praktikos būdu rasite sau tinkamas žaliavas. Neužsakinėkite didelių kiekių. Gavę žaliavas, jas uostykite, tepkite, bandykite savo gaminiuose.
 • Įvertinkite, ar tiekėjas Jums galės pasiūlyti tokius kiekius žaliavų, kokių Jums reikės augant verslui ar plečiant savo gamybą, ar neturės apribojimų jei norėsite kurį laiką užsakinėti mažesnius kiekius žaliavų. Galvokite bent metus į priekį. Gamybos apimtys gali greitai išaugti, taip pat, verslai kartais ir žlunga netikėtai.
 • Pasidomėkite, ar tiekėjas ir yra tikrasis pirminis gamintojas, ar tik „kažkelintos“ grandies žaliavų perpardavinėtojas. Tikrų gamintojų rasti sudėtinga, tai dažniausiai yra šeimos verslai, net internete juos atrasti sunku, nes jau turi savo patikimų klientų ratą. Ko vertas hidrolatas, perpilstytas po 5 ar dar daugiau kartų į skirtingas talpas ir parduotas Jums… Kelis kartus dariau tyrimus ir tokie hidrolatai buvo užteršti (tai parodė mikrobiologiniai tyrimai).
Kai kurias žaliavas galime pasigaminti ir patys. Hidrolatas ir eterinis aliejus, aliejai, tinktūros, užpilai, ekstraktai

Tad neklauskite kitų kurie gamintojai, tiekėjai, mokymai geriausi, kuris mokytojas geriausias, kuris žmogus geriausias… Nes kiekvienam mūsų tai bus skirtingi dalykai.

Kviečiu į mano vedamus AUGALŲ DISTILIAVIMO, KREMŲ GAMYBOS, MUILO GAMYBOS, ŽVAKIŲ GAMYBOS, VONIOS BURBULŲ, DRUSKŲ IR KŪNO SVIESTŲ gamybos bei kitus mokymus: https://www.gamtoskvapai.lt/produkto-kategorija/mokymai-internetu-video/

Linkėjimai,

Aistra Kazlauskienė (rašykite man [email protected]) arba draugaukime Facebook Aistra Papaitė Kazlauskienė

Klientų atsiliepimai

Rekomenduoju, puikiai parinko kvapus ir sukūrė asmeninius kvepalus, labai esu patenkinta👍
Daiva Dzvonkienė
2021-05-04T16:27:05+0000
Ačiū už nuostabią kvepalų gaminimo pamoką 🙂
Naste Saveljeva
2020-09-19T15:22:17+0000
Aistra, ačiū už profesionalumą, rūpestį, atsakymus į visus kilusius klausimus, konsultacijas! 💯 Po augalų distiliavimo mokymų jaučiausi visiškai pasitikinti savimi pradėti distiliuoti pirmuosius augalus! 🌿 Alembikas visiškai užbūrė 🪐
Roberta Bulotaitė
2020-09-18T13:36:40+0000
Labai ačiū, Aistra, už nuoširdų, jaukų ir informatyvų žvakių gamybos kursą! Gavau labai labai daug informacijos ir įkvėpimo gaminant žvakes. <3
Lina Falkauskė
2020-06-28T19:35:54+0000
Ačiū už kremų gamybos kursą, rekomenduoju visiems pradedantiems!
Justė Navalinskė
2020-05-21T09:08:06+0000
Nuostabi patirtis gaminant savo rankų/uoslės darbo kvepalus. Patarimai vertingi, bei labai profesionali Aistra kaip arometerapijos specialistė!
Aušra Kuliešienė
2019-12-30T06:41:34+0000
Koks nuostabus kvapų pasaulis,bet ir skirtingas .Buvo puikiai praleistas laikas.Tos praleistos valandos kvapų pasaulyje prabėgo ,kaip akimirka.Tiek visko daug sužinota ir patirta.Labai labai ačiū už malonų ir šiltą bendravimą.Buvo labai nuostabų ir miela Jūs sutikti.Sekmes Jums kvapų ir aromatų pasaulyje.,
Danute Mickuviene
2019-11-19T14:31:12+0000
Trys valandos tarp kvapų, spalvų ir formų... O kur dar begalė informacijos ir teigiamų emocijų ☺️. Ir pilnas krepšys pasigamintų produktų: muiliukų, vonios druskų, sviestų ir kitų malonumų😊🦋. Sudalyvaukite ir Jūs-tikrai liksite maloniai nustebinti😚. Sėkmės Jums, Aistra!
Daiva Baubliene
2019-04-14T16:04:57+0000
Puiki kvepalų gamybos pamoka..tiek įspūdžių ir naujų žinių.Pasigaminau su Jūsų pagalba kvepalus kurių senai norejau..Labai didelis ačiū ir sekmės Jūms.💐🌷🌺
Liudmila Pastuchova
2019-04-06T21:06:51+0000
Puikiai praleistas laikas kvepalų gamybos pamokoje, tikrai drąsiai rekomenduoju išbandyti nebandžiusiems, o ir pati mielai sudalyvaučiau dar kartą 😉
Raminta Matulytė
2018-08-30T12:15:43+0000
Tai nuostabu🌸🌸🌸🌸🌸jūs ir tai ką kuriate nepakartojama🙏🙏🙏 ačiū💗
Lina Vingienė
2018-08-15T18:56:41+0000
Ačiū, Aistra :* Esi nuostabi ir nostabu visą ką darai! Dėkoju už pirkinius ir konsultacijas, viskas taip moteriška ir su meile <3
Vaiva Wengel
2017-08-08T20:03:12+0000
Nuostabiai praleistas laikas gaminant kvepalus! Labai labai ačiū! 🙂
Ugne Zibolyte
2017-07-22T04:52:10+0000
Labai džiaugiuosi apsilankiusi Jūsų kvepalų gamybos užsiėmime. Puikiai praleistas rytas jaukioje studijoje su šaunia kompanija. Aistra - nuostabi mokytoja, šiltas ir geras žmogus. Būtinai sugrįšiu. Ačiū. 🙂
Tiesiog Regina
2017-02-08T21:53:31+0000
Miela Aistra, Ačiū už nuostabią kelionę i fantastišką kvapų pasaulį. Nekantrauju išbandyti susikurtus kvepalus, jaučiu, kad su Jūsų pagalba pasigaminau savo kvapą! Ačiū Jums už dar vieną aistrą mano gyvenime! Iki kitų susitikimų!
Virginija Armonienė
2017-01-29T06:48:25+0000
Kvapniausiai praleistas laikas! Vyras džiaugiasi dovana, o ir aš, atėjusi tik stebėti procesą, pati jame sudalyvavau (ir tuščiomis neišėjau) 🙂 Puiki mokytoja, neperšanti savo nuomonės - labai profesionaliai patarianti, subtiliai ir maloniai bendraujanti. Išėję jautėmės pailsėję ir patyrę kažką visiškai naujo. Ačiū!
Saida Jurkų
2017-01-15T19:56:19+0000
Puiki mokytoja, laikas dirbtuvėse tiesiog praskriejo. Ačiū už atsakymus papildomiems klausimams, geranoriškumą. Jauki ir kvapni studija, rekomenduoju.
Eglė Miceikienė
2016-11-09T20:36:14+0000
Distiliavimo alembiku mokymai internetu. 3 valandų trukmės video pamokos. PLAČIAU
X