Skip to main content

Kosmetikos gamyba namuose: rudens SPA priemonės leis Jums atsipalaiduoti ir pasirengti sveikam bei kvapniam rudeniui!

Ir vėl atslinko ruduo. Labai žavingas, spalvingas, kol kas ir gana šiltas. Tai metas, kai galime daugiau laiko skirti knygų skaitymui, mokymuisi, savišvietai ir kosmetikos gamybai namuose!

Vasarą daug laiko skyriau naujų idėjų generavimui ir Jūsų mokymų programų rengimui, tad šaltuoju metų laiku laukiu Jūsų visuose savo užsiėmimuose, kuriuos vedu individualiai, tokiu būdu visas dėmesys yra skiriamas tik Jūsų klausimams ir poreikiams (visi užsiėmimai vyksta tiek Vilniuje, tiek ir internetu, o esant norui galiu atvykti ir pas Jus, kad ir kur bebūtumėt).

Ruduo mane visada žavi, rudenį tarsi nurimsta gamta, o kartu ir žmonės tampa santūresni, o gatvėse dauguma vaikšto „susitraukę“ ir susiraukę, nepatenkinti atvėsusiu oru ar lietumi. Neslėpsiu, ir man būna šalta , bet tada susigūžiu ir nusišypsau, nes žinau, kad namuose surengsiu tikrą SPA VAKARĖLĮ ir visas priemones nesudėtingai pasigaminsiu per  10 – 20 min. Ir iš tiesų, jau ne kartą dalinausi su Jumis vonios druskų, kūno aliejų receptais, o šiandien pasidalinsiu dar keliais šaltojo sezono SPA produktų , kuriuos galite pagaminti savo rankomis, iš natūralių priemonių, receptais.

Kosmetikos gamyba namuose: rudens SPA priemonės . 3 receptai Jūsų kūno atsipalaidavimui bei sveikatinimui:

kosmetikos gamyba namuoseDRUSKOS ŠVEITIKLIS

4 valgomieji šaukštai druskos (aš naudoju Himalajų druską, smulkesnę, bet tinka tokia druska, kokią turite namuose)

2 valgomieji šaukštai nerafinuoto kokosų aliejaus (kokosų aliejų spaudžiu pati, jei neturite savo spausto – naudokite pirktinį, o jei norite išsispausti patys – parašykite man el. paštu: [email protected] )

1 valgomasis šaukštas nerafinuoto skystojo aliejaus (mano favoritai – abrikosų kauliukų aliejus, sezamų aliejus, bet naudokite tą, kurį turite namuose, tinka ir alyvuogių aliejus)

5 lašų mandarinų eterinio aliejaus (Citrus reticulata)

10 lašų levandų eterinio aliejaus (Lavandula angustifolia)

Gamybos technologija: Dubenyje išmaišykite druską ir kokosų aliejų (jei kokosų aliejus itin kietas, pirmiausiai jį ištirpinkite vandens vonelėje). Į masę supilkite skystąjį aliejų (galite jo ir nenaudoti) ir viską gerai išmaišykite šaukštu ar mentele. Dabar jau galite sulašinti eterinius aliejus ir vėl viską gerai išmaišyti! Supilkite pagamintą šveitiklį į stiklinį indą ir užklijuokite etiketę su produkto pavadinimu bei data (taip žinosite ką pagaminote ir kiek dar galėsite naudoti šveitiklį, jei po panaudojimo jo dar liktų).

Naudojimas: Šveitiklį paskirstykite ant drėgnos kūno odos (geriausiai tinka naudoti duše, tik netepkite šveitikliu pėdų, nes galite paslysti ir susižaloti), naudokite masažinius judesius, nuplaukite šveitiklį tekančiu vandeniu. Nenaudokite veidui, veidui labiau tinkami švelnesni šveitikliai (pvz., molis sumaišytas su maltais avižų dribsniais).

 

IMUNITETĄ PALAIKANTI VONIOS DRUSKA

8 valgomieji šaukštai druskos (aš naudoju Himalajų druską, stambesnę, bet tinka tokia druska, kokią turite namuose)

1 valgomasis šaukštas nerafinuoto aliejaus  (tinka ir kokosų, ir migdolų, ir alyvuogių, ir kt.)

4 lašai arbatmedžių eterinio aliejaus (Melaleuca alternifolia)

4 lašai levandų eterinio aliejaus (Lavandula angustifolia)

4 lašai citrinų eterinio aliejaus (Citrus limon)

Gamybos technologija: Į nerafinuotą aliejų sulašinkite eterinius aliejus, gerai išmaišykite. Supilkite nerafinuoto aliejaus ir eterinių aliejų mišinį į druską, viską gerai išmaišykite. Supilkite pagamintą druską į stiklinį indą ir užklijuokite etiketę su produkto pavadinimu bei data (taip žinosite ką pagaminote ir kiek dar galėsite naudoti druską, jei po panaudojimo jos dar liktų).

Naudojimas: Į pripildytą šiltą vonią įberkite 2 – 4 valgomuosius šaukštus paruoštos vonios druskos. Mėgaukitės vonia 10 – 15 min. Galite naudoti druską ir kojų/ rankų vonelėms.

 

MASAŽO MIŠINYS „PERŠALIMUI – NE“

15 ml nerafinuoto jojobos aliejaus

15 ml nerafinuoto migdolų aliejaus

5 lašai levandų eterinio aliejaus  (Lavandula angustifolia)

3 lašai imbierų eterinio aliejaus (Zingiber officinale)

4 lašai citrinų eterinio aliejaus (Citrus limon)

5 lašai eukaliptų eterinio aliejaus (Eucalyptus radiata)

Gamybos technologija: Jei nerafinuotą aliejų turite tik vieną, galite naudoti jį, o pagal pateiktą receptą sumaišykite abu nerafinuotus aliejus ir į jų mišinį lašinkite eterinius aliejus, mišinį gerai išmaišykite. Supilkite į tamsaus stiklo buteliuką, užsukite kamštelį ir užklijuokite etiketę, kurioje bus nurodytas produkto pavadinimas ir pagaminimo data.

Naudojimas: Naudoti ant švarios odos. Geriausiai susigeria ant drėgnos odos. Masažo mišinys puikiai tiks ir pėdų bei rankų masažui po šiltos vonios ar dušo bei viso kūno masažui jaučiant pirmuosius peršalimo simptomus ar “kaulų laužymą”.

 

Ir tai tik 3 puikūs SPA namuose receptai, kuriuos nesudėtingai pasigaminsite namuose vos per keliolika minučių ir jau galėsite mėgautis rudens malonumais! Tikiu, kad kosmetikos gamyba namuose Jus įkvėps rūpintis savimi labiau! Jei norite daugiau sužinoti apie eterinių aliejų naudojimą, kosmetikos gamybą namuose – rašykite man el. paštu: [email protected]

Laukiu Jūsų užsiėmimuose!

Šilti linkėjimai iš namų,

Aistra Papaitė – Kazlauskienė

Klientų atsiliepimai

Rekomenduoju, puikiai parinko kvapus ir sukūrė asmeninius kvepalus, labai esu patenkinta👍
Daiva Dzvonkienė
2021-05-04T16:27:05+0000
Ačiū už nuostabią kvepalų gaminimo pamoką 🙂
Naste Saveljeva
2020-09-19T15:22:17+0000
Aistra, ačiū už profesionalumą, rūpestį, atsakymus į visus kilusius klausimus, konsultacijas! 💯 Po augalų distiliavimo mokymų jaučiausi visiškai pasitikinti savimi pradėti distiliuoti pirmuosius augalus! 🌿 Alembikas visiškai užbūrė 🪐
Roberta Bulotaitė
2020-09-18T13:36:40+0000
Labai ačiū, Aistra, už nuoširdų, jaukų ir informatyvų žvakių gamybos kursą! Gavau labai labai daug informacijos ir įkvėpimo gaminant žvakes. <3
Lina Falkauskė
2020-06-28T19:35:54+0000
Ačiū už kremų gamybos kursą, rekomenduoju visiems pradedantiems!
Justė Navalinskė
2020-05-21T09:08:06+0000
Nuostabi patirtis gaminant savo rankų/uoslės darbo kvepalus. Patarimai vertingi, bei labai profesionali Aistra kaip arometerapijos specialistė!
Aušra Kuliešienė
2019-12-30T06:41:34+0000
Koks nuostabus kvapų pasaulis,bet ir skirtingas .Buvo puikiai praleistas laikas.Tos praleistos valandos kvapų pasaulyje prabėgo ,kaip akimirka.Tiek visko daug sužinota ir patirta.Labai labai ačiū už malonų ir šiltą bendravimą.Buvo labai nuostabų ir miela Jūs sutikti.Sekmes Jums kvapų ir aromatų pasaulyje.,
Danute Mickuviene
2019-11-19T14:31:12+0000
Trys valandos tarp kvapų, spalvų ir formų... O kur dar begalė informacijos ir teigiamų emocijų ☺️. Ir pilnas krepšys pasigamintų produktų: muiliukų, vonios druskų, sviestų ir kitų malonumų😊🦋. Sudalyvaukite ir Jūs-tikrai liksite maloniai nustebinti😚. Sėkmės Jums, Aistra!
Daiva Baubliene
2019-04-14T16:04:57+0000
Puiki kvepalų gamybos pamoka..tiek įspūdžių ir naujų žinių.Pasigaminau su Jūsų pagalba kvepalus kurių senai norejau..Labai didelis ačiū ir sekmės Jūms.💐🌷🌺
Liudmila Pastuchova
2019-04-06T21:06:51+0000
Puikiai praleistas laikas kvepalų gamybos pamokoje, tikrai drąsiai rekomenduoju išbandyti nebandžiusiems, o ir pati mielai sudalyvaučiau dar kartą 😉
Raminta Matulytė
2018-08-30T12:15:43+0000
Tai nuostabu🌸🌸🌸🌸🌸jūs ir tai ką kuriate nepakartojama🙏🙏🙏 ačiū💗
Lina Vingienė
2018-08-15T18:56:41+0000
Ačiū, Aistra :* Esi nuostabi ir nostabu visą ką darai! Dėkoju už pirkinius ir konsultacijas, viskas taip moteriška ir su meile <3
Vaiva Wengel
2017-08-08T20:03:12+0000
Nuostabiai praleistas laikas gaminant kvepalus! Labai labai ačiū! 🙂
Ugne Zibolyte
2017-07-22T04:52:10+0000
Labai džiaugiuosi apsilankiusi Jūsų kvepalų gamybos užsiėmime. Puikiai praleistas rytas jaukioje studijoje su šaunia kompanija. Aistra - nuostabi mokytoja, šiltas ir geras žmogus. Būtinai sugrįšiu. Ačiū. 🙂
Tiesiog Regina
2017-02-08T21:53:31+0000
Miela Aistra, Ačiū už nuostabią kelionę i fantastišką kvapų pasaulį. Nekantrauju išbandyti susikurtus kvepalus, jaučiu, kad su Jūsų pagalba pasigaminau savo kvapą! Ačiū Jums už dar vieną aistrą mano gyvenime! Iki kitų susitikimų!
Virginija Armonienė
2017-01-29T06:48:25+0000
Kvapniausiai praleistas laikas! Vyras džiaugiasi dovana, o ir aš, atėjusi tik stebėti procesą, pati jame sudalyvavau (ir tuščiomis neišėjau) 🙂 Puiki mokytoja, neperšanti savo nuomonės - labai profesionaliai patarianti, subtiliai ir maloniai bendraujanti. Išėję jautėmės pailsėję ir patyrę kažką visiškai naujo. Ačiū!
Saida Jurkų
2017-01-15T19:56:19+0000
Puiki mokytoja, laikas dirbtuvėse tiesiog praskriejo. Ačiū už atsakymus papildomiems klausimams, geranoriškumą. Jauki ir kvapni studija, rekomenduoju.
Eglė Miceikienė
2016-11-09T20:36:14+0000
Distiliavimo alembiku mokymai internetu. 3 valandų trukmės video pamokos. PLAČIAU
X