Skip to main content

Eterinių aliejų garintuvas (difuzorius) kartu su aromaterapijos paslaptimis rudenį žengia į namus. Eterinių aliejų garintuvas skirtas eterinių aliejų garinimui, patikėkite, šis išradimas išsklaidys slogią nuotaiką ir sukurs itin jaukią atmosferą namuose.

Nežinau, kaip Jums, bet man labai malonu, kai erdvę užpildo eterinių aliejų kvapai ir poveikis, įsiskverbiantis į kiekvieną kūno ląstelę. Eterinių aliejų garintuvas namuose pravers ir rudens vakarais, ir žiemą, kai siautės peršalimai ir slogi nuotaika. Eterinių aliejų garintuvas suteikia ypatingą atmosferą namuose, tad noriu pasidalinti keletu nesudėtingų eterinių aliejų mišinių, skirtų garinimui patalpose. Garintuvas pravers ir miegamajame, ir valgomajame, vaikų kambaryje ir net vonioje. Pasirinkę atitinkamus eterinius aliejus, sukursite reikiamą nuotaiką bei jausite eterinių aliejų poveikį, o naudodami eterinių aliejų garintuvą pamiršite visus sintetinius oro gaiviklius ir kvėpiklius.

Eterinių aliejų garinimui reikalingas eterinių aliejų garintuvas arba, jei tokio dar neįsigijote, pats paprasčiausias dubuo šilto vandens ir keli lašeliai eterinių aliejų mišinio ar Jums patinkančio eterinio aliejaus. Galite naudoti ir aromatinę lempą su žvakele.

  • Gaivinantis eterinių aliejų mišinys:

6 lašai pipirmėčių eterinio aliejaus;

4 lašai eukaliptų eterinio aliejaus;

4 lašai citrinų eterinio aliejaus.

Šis mišinys valo orą, leidžia lengviau kvėpuoti, atgaivina mintis.

  • Eterinių aliejų mišinys „Romantika“:

3 lašai apelsinų eterinio aliejaus;

4 lašai kvapiųjų kanangų (Ylang ylang) eterinio aliejaus;

2 lašai pačiulių eterinio aliejaus.

Mišinys ypač tinkamas romantiškam vakarui arba ramiam vakarui su knyga rankose, lauke pliaupiant lietui ar sningant.

  • Eterinių aliejų mišinys „Lengvas kvėpavimas“:

3 lašai citrinų eterinio aliejaus;

3 lašai eukaliptų eterinio aliejaus;

3 lašai levandų eterinio aliejaus.

Artėja peršalimų metas, tad apsisaugoti galime naudodami eterinius aliejus savo aplinkoje.

Eterinių aliejų garintuvą galite įsigyti čia

Susiję straipsniai:

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X