Skip to main content

Apelsinų eterinis aliejus ( lot. Citrus sinensis)

Apelsinų eterinis aliejus išgaunamas spaudžiant vaisių žieveles. Tokiu būdu, ant sulčių paviršiaus atsiranda eterinio aliejaus sluoksnis, kuris ir naudojamas kaip eterinis aliejus. Šiuo atveju, žaliava nėra distiliuojama kaip gaunant levandų ar pipirmėčių eterinius aliejus, yra naudojamas tik spaudimas, todėl apelsinų hidrolato (vandens) prekyboje nerasite (nebent nerolio – apelsino žiedų (citrinmedžio žiedlapių)).

Apelsinų eterinis aliejus išsiskiria geltona spalva ir nuostabiu, saulėtu ir šiltu apelsinų žievelės kvapu. Juk kiekvienas mūsų yra valgęs apelsinus ir žino tą kvapą, jaučiamą visuose namuose po žievelės nulupimo!

Apelsinų eterinis aliejus – geros nuotaikos skleidėjas namuose!

Jei esate blogos nuotaikos, jaučiatės aptingę, apatiški – pauostykite apelsinų eterinio aliejaus arba naudokite jį eterinių aliejų garintuve (difuzoriuje).

Apelsinų eterinis aliejus gelbsti nuo nuotaikos svyravimų ir depresijos. Apelsinų eterinis aliejus dažnai naudojamas virškinimo sutrikimų gydymui: skatina virškinimą, lengvina viduriavimą. Apelsinų eterinis aliejus mėgiamas masažo mišiniuose, jis puikiai atpalaiduoja ir mažina skausmus. Ypač gera apelsinų eterinio aliejaus sinergija mišiniuose su gvazdikėlių, cinamonų (mišinys primins žiemos jaukumą) arba levandų eteriniais aliejais. Nepaprastai subtilus apelsinų ir pipirmėčių eterinių aliejų mišinys.

Apelsinų eterinis aliejus

Apelsinų eterinis aliejus nuo nemigos

Apelsinų eterinis aliejus tinkamas prieš miegą, kartu su levandų eteriniu aliejumi jis sukuria ypatingai šiltą ir jaukią atmosferą, todėl yra tinkamas naudoti garintuvuose bet kuriuo metu, ir žiemą, ir vasarą. Į garintuvą įlašinus 3 lašus apelsinų eterinio aliejaus ir 2 lašus levandų eterinio aliejaus bei pagarinus miegamajame – miegosite ramiai ir sapnuosite tik pozityvius sapnus. Keli lašeliai apelsinų eterinio aliejaus užlašinti ant dušo grindų prieš prausimąsi suteiks neapsakomai geros energijos ir nuiotaikos visai dienai.

Apelsinų eterinis aliejus, derinyje su kadagio uogų eteriniu aliejumi ir nerafinuotu augaliniu aliejumi, bus puikus mišinyje nuo celiulito. Tik nepamirškite, kad mišiniuose geriausia naudoti ne daugiau nei 3 % koncentracijos eterinių aliejų, pradedantiems pažintį su eteriniais aliejais – iki 1 %.

Apelsinų eterinio aliejaus galite įsigyti čia.

Apelsinų eterinis aliejus naudojamas tik išoriškai, tik skiestas augaliniuose aliejuose, gryno ant odos nenaudokite, jis gali stipriai dirginti odą, nenaudokite jo ant odos kaitrią ir saulėtą dieną (šį įspėjimą skelbia didžioji dalis gamintojų). Primenu, kad eteriniai aliejai turi būti laikomi tamsioje, vėsioje vietoje, tamsaus stiklo buteliukuose.

Jei Jus domina teminiai renginiai (mergvakariams, vestuvėms, draugų vakarams, darbo vakarėliams), aromaterapinė konsultacija, norite išmokti gaminti natūralią kosmetiką namuose savo naudojimui (kremus, balzamus, muilus, šampūnus, dekoratyvinę mineralinę kosmetiką, higienos priemones, priemones SPA procedūroms…) arba norite užsiimti komercine kosmetikos gamybos veikla, bet nežinote nuo ko pradėti – susisiekite su manimi (+370 60880538 arba el. paštu [email protected]).

© Visos teisės saugomos! Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama! © 

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X