Skip to main content

Aromaterapija galima mėgautis ne tik namuose, didelę laiko dalį praleidžiame automobilyje, kelionėse, todėl labai svarbi yra aromaterapija automobilyje. Turbūt nepagalvojote, kad aromaterapija galima mėgautis ne tik savo kambaryje, todėl noriu pakalbėti apie aromaterapijos galimybes kelionių automobiliu metu. Aromaterapija automobilyje ir net vairuojant – tikrai įmanomas dalykas ir tam nereikia įdėti daug pastangų. Pasitelkiant į pagalbą eterinius aliejus – galite pagerinti nuotaiką, praskaidrinti mintis, pasiekti ramybės būseną ar palengvinti kvėpavimą.

Eteriniai aliejai veikia kūną ir mintis, vienas iš eterinių aliejų patekimo į mūsų organizmą būdų – įkvepiant. Įkvepiamos molekulės veikia mūsų savijautą, nuotaiką, mintis. Geriausias būdas mėgautis eterinių aliejų galiomis automobilyje – automobilinis eterinių aliejų garintuvas (difuzorius). Manau, kiekvienam vairuojančiam toks garintuvas pravers, turbūt sutiksite, kad kiekvienas kvapas skirtingai veikia nuotaiką, mintis, tad kodėl gi nesuteikus norimos atmosferos automobilyje. Aromaterapija automobilyje išties veiksminga, ypač jei tenka vairuoti ilgus atstumus ar grįžti po sunkių darbų, kai jaučiatės pavargę ir išsekę ir nebėra jėgų net įsėsti į automobilį, o dar tenka vairuoti ir būti budriam. Jei dažnai vairuojate ilgus atstumus ir greitai pavargstate – automobilyje garinkite pipirmėčių ar rozmarinų eterinius aliejus, jie padės praskaidrinti mintis ir pagerins atidumą, suteiks žvalumo; jei norite ramybės ir atsipalaidavimo po sunkių darbų – rinkitės levandų, apelsinų, melisų, ramunėlių eterinius aliejus. Primenu, kad naudotumėte tuos kvapus, kurie Jums malonūs, nes kitaip nepasieksite norimo efekto, tik susierzinsite.

Automobilinio eterinių aliejų garintuvo naudojimas labai paprastas: tereikia įlašinti 4 – 6 lašelius mėgiamo eterinio aliejaus ant garintuvo lapelio ir įstatyti garintuvą į automobilinį maitinimo lizdą. Tai galite padaryti vos įsėdę į automobilį, o kai užvesite variklį ir pradėsite vairuoti – eterinių aliejų lakios molekulės skleis savo burtus ir nuostabius kvapus.

Įsigyti automobilinį eterinių aliejų garintuvą galite čia.

Video siužete pateikiame kaip naudotis automobiliniu eterinių aliejų garintuvu:

Jei Jus domina teminiai renginiai (mergvakariams, vestuvėms, draugų vakarams, darbo vakarėliams), aromaterapinė konsultacija, norite išmokti gaminti natūralią kosmetiką namuose savo naudojimui (kremus, balzamus, muilus, šampūnus, dekoratyvinę mineralinę kosmetiką, higienos priemones, priemones SPA procedūroms…) arba norite užsiimti komercine kosmetikos gamybos veikla, bet nežinote nuo ko pradėti – susisiekite su manimi (+370 60880538 arba el. paštu [email protected]).

© Visos teisės saugomos! Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama! © 

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X