Skip to main content

Apelsinų eterinis aliejus (Citrus sinensis) gaunamas iš apelsinų vaisių žievelės. Apelsinų eterinis aliejus dažnai yra vadinamas saldžiųjų apelsinų eteriniu aliejumi. Lupdami apelsinų žieveles prisiminkite, kad liečiate mažą kiekį apelsinų eterinio aliejaus, todėl mėgaukitės kiekvienu nuostabaus aromato įkvėpimu.
Apelsinų eterinis aliejus naudojamas daugelyje priemonių: muiluose, šampūnuose, kremuose, burnos priežiūros priemonėse. Apelsinų eterinis aliejus pasižymi antibakterinėmis savybėmis ir gaiviu kvapu. Apelsinų eterinio aliejaus sudėtyje didžiausią kiekį sudaro aktyvieji komponentai limonenas, kuris yra ypač efektyvus antioksidantas, ir mircenas.

Apelsinų eterinio aliejaus naudojimas:

  • Apelsinų eterinis aliejus jau nuo seno populiarus Viduržemio jūros regiono šalyse, Indijoje, Kinijoje kaip imuninę sistemą stiprinanti priemonė, padedanti įvairių negalavimų atvejais. Apelsinų eterinis aliejus nuo seno naudojamas virškinimo negalavimų palengvinimui, nuovargio, depresijos, peršalimo simptomams lengvinti, taip pat, apelsinų eterinis aliejus laikomas afrodiziaku!
  • Apelsinų eterinis aliejus stiprina imuninę sistemą, garinkite apelsinų eterinį aliejų savo garintuvuose.
  • Apelsinų eterinis aliejus pasižymi antibakteriniu poveikiu, todėl puikiai tiks kūno priežiūros priemonėse.
  • Naudokite apelsinų eterinį aliejų, valydami savo virtuvę. Apelsinų eterinis aliejus pasižymi šviežiu, šiltu citrusinių vaisių kvapu, pasižymi antibakteriniu poveikiu, todėl natūralia valymo priemone su apelsinų eteriniu aliejumi valykite visus paviršius, stalviršius.
  • Apelsinų eterinis aliejus padės pagerinti kraujotaką, slopins galvos skausmus ir PMS sukeltus negalavimus. Į šaukštą augalinio nerafinuoto aliejaus, pavyzdžiui, simondsijų, įlašinkite 3 lašelius apelsinų eterinio aliejaus ir masažuokite pilvo srityje.
  • Apelsinų eterinis aliejus pasižymi stipriu priešuždegiminiu poveikiu, todėl jis padės numalšinti įvairius skausmus.

Rekomenduoju įsigyti:

Susiję įrašai:

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X