Skip to main content

Įžengus rudeniui ir artėjant žiemos šalčiams daugelis žmonių yra linkę peršalti ar susirgti gripu, todėl apsisaugojimui tiks eterinių aliejų mišinys nuo peršalimo. Peršalus jaučiamės blogai, ne tik karščiuojame, sloguojame, jaučiame raumenų skausmus, bet ir jaučiame nuovargį, sumažėjusį darbingumą ir slogią nuotaiką. Vienas geriausių būdų apsisaugoti nuo peršalimo – eterinių aliejų garinimas garintuvuose bei inhaliacijos. Tam sukurtas eterinių aliejų mišinys nuo peršalimo.

Eterinių aliejų mišinys nuo peršalimo bei gripo prevencijai:
20 lašų eukaliptų eterinio aliejaus (spindulinių);
20 lašų ravintsarų eterinio aliejaus;
20 lašų arbatmedžio eterinio aliejaus (pražangialapių mirtenių).

Eterinių aliejų kiekis nurodytas ilgo naudojimo mišiniui (~ 2 ml), kurį galite pasigaminti į 5 ml buteliuką. Jei gaminsite vienkartinį mišinį, priklausomai nuo turimo garintuvo dydžio naudokite atitinkamai lašų eterinių aliejų, pvz., mano garintuvui reikia 6 lašų eterinių aliejų, todėl naudoju tik po 2 lašus kiekvieno eterinio aliejaus. Inhaliacijoms naudokite po 1 lašą kiekvieno eterinio aliejaus.

Jei pajuntu, kad yra tikimybė peršalti – namuose garinu levandų ir spindulinių eukaliptų eterinius aliejus, šie aliejai sukuria puikią sinergiją ir nepaprastai malonų kvapą.
Būkite sveiki!

Susiję įrašai:

Eterinių aliejų garinimas rudenį.

Aromaterapija automobilyje.

Eterinių aliejų garintuvų galite įsigyti mūsų el. parduotuvėje.

Kviečiame prenumeruoti www.gamtoskvapai.lt naujienas, informaciją apie naujus įrašus bei planuojamus renginius. Prenumeruoti mūsų naujienas galite čia.

Jei Jus domina teminiai renginiai (mergvakariams, vestuvėms, draugų vakarams, darbo vakarėliams), aromaterapinė konsultacija, norite išmokti gaminti natūralią kosmetiką namuose savo naudojimui (kremus, balzamus, muilus, šampūnus, dekoratyvinę mineralinę kosmetiką, higienos priemones, priemones SPA procedūroms…) arba norite užsiimti komercine kosmetikos gamybos veikla, bet nežinote nuo ko pradėti – susisiekite su manimi (+370 60880538 arba el. paštu [email protected]).

© Visos teisės saugomos! Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama! © 

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X