Skip to main content

Eterinių aliejų mišiniai garinimui, skirti naudoti eterinių aliejų garintuvuose arba kvapų difuzoriuose, o jei jų neturite, tiesiog pasidarykite šiuos mišinius į tamsaus stiklo buteliukus ar kitas mažas talpas ir naudokite namų ruošoje, pavyzdžiui, įlašinkite kelis lašus į šiukšlių kibirą, prieš dėdami naują šiukšlių maišą, 2 – 3 lašelių reikės grindų plovimui, vos lašelio ant paviršių šluostės.

Daugiau apie eterinius aliejus namų ruošoje:

  • https://www.gamtoskvapai.lt/blogas/naminis-vonios-kambario-valiklis-pasigaminkite-namuose/
  • https://www.gamtoskvapai.lt/blogas/naturali-valymo-priemone/
  • https://www.gamtoskvapai.lt/blogas/trumpi-aromaterapiniai-patarimai-iii-dalis/

Jau kalendorinis pavasaris ir medžių pumpurai brinksta, tačiau retai pasirodanti saulė, pavasarinis lietus ir niūrūs praeivių veidai tikrojo pavasario ženklus užgožia ir tada patys tampame niūrūs, kartkartėmis įsileidžiame niūrias ir destruktyvias mintis ir t.t. Kad taip nebūtų, patariu garinti šiuos 3 nuostabius eterinių aliejų mišinius namuose, automobilyje, užlašinti kelis lašus ant servetėlės, kurią įdėjus į bet kurią rankinę ar kišenę, jausite eterinių aliejų kvapus ir net nepastebėsite kaip pavasaris jau kviečia mus įkvėpti savo pirmųjų žiedų aromatų.

Perfumes and smoke

3 eterinių aliejų mišiniai garinimui (~ 1 ml).

Gaminkite mišinį į bendrą rudo stiklo buteliuką, iš kurio bus patogu lašinti eterinius aliejus. Nepamirškite užrašyti ant buteliuko: mišinio sudedamųjų dalių ir proporcijų, pagaminimo datos.

I. Pavasario gaiva:
10 lašų laimų eterinio aliejaus;
10 lašų saldžiųjų apelsinų eterinio aliejaus;
5 lašai rozmarinų eterinio aliejaus.
II. Žydėjimas:
10 lašų saldžiųjų apelsinų eterinio aliejaus;
5 lašai palmarozų eterinio aliejaus;
10 lašų pelargonijų eterinio aliejaus.
III. Susikaupimas:
10 lašų kedrų eterinio aliejaus;
10 lašų saldžiųjų apelsinų eterinio aliejaus;
5 lašų pačiulių eterinio aliejaus.

Linkiu malonaus naudojimo!

Garintuvų galite įsigyti čia.

Eterinių aliejų galite įsigyti čia.

Jei Jus domina teminiai renginiai (mergvakariams, vestuvėms, draugų vakarams, darbo vakarėliams), aromaterapinė konsultacija, norite išmokti gaminti natūralią kosmetiką namuose savo naudojimui (kremus, balzamus, muilus, šampūnus, dekoratyvinę mineralinę kosmetiką, higienos priemones, priemones SPA procedūroms…) arba norite užsiimti komercine kosmetikos gamybos veikla, bet nežinote nuo ko pradėti – susisiekite su manimi (+370 60880538 arba el. paštu [email protected]).

© Visos teisės saugomos! Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama! © 

 

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X