Skip to main content

Eterinių aliejų garintuvas: nauda sveikatai
Vėstant orams rekomenduojame pasitelkti aromaterapijos naudą kovoje su peršalimo ligų negalavimais, o tam puikiai pasitarnaus eterinių aliejų garintuvai (https://www.gamtoskvapai.lt/produkto-kategorija/garintuvai/
), trumpai aptarsime jų naudą.
Vėsūs vakarai įkvėpė trumpai aptarti eterinių aliejų garintuvų naudą. Juos naudojame jau seniai ir visas naudas, kurias aprašiau jau spėjome išbandyti šeimoje, tad tai nėra tik teoriniai pamąstymai, o reali praktika. Rekomenduoju bent paskaityti ir Jums, jei naudojate garintuvą ar planuojate įsigyti?️
Eterinių aliejų garintuvų nauda:
? Sumažina peršalimo ligų riziką (jau ne kartą minėjau, kad pasitelkus aromaterapiją ir eterinius aliejus šeimoje sumažėjo įvairių negalavimų, ypač efektyviai galima užkirsti kelią slogai, kosuliui ir sumažinti kitus nemalonius peršalimo simptomus. Puikiai tiks arbatmedžių – pražangialapių mirtenių, pušų, eukaliptų, rozmarinų eteriniai aliejai).
? Naudojant eterinių aliejų garintuvą galima padėti sumažinti stresą, pagerinti miego kokybę, atsipalaiduoti ( puikiai atpalaiduoja ir harmonizuoja bergamočių, tikrųjų levandų, kvapiųjų kanangų eterinių aliejų mišinys).
? Eterinių aliejų garintuvas nepamainomas turint vaikų – sloga, prastas miegas, neramumas, imuniteto stiprinimas, uoslės lavinimas ( esant aplinkoje kūdikiams ir vaikams atsakingai išsirinkite naudojamus eterinius aliejus, naudokite juos tik mažomis koncentracijomis. Mūsų šeimoje atsiradus kūdikiui naudojame ramunėlių, mandarinų, pušų, rozalinų, citrinų, arbatmedžių, levandų eterinius aliejus).
?Gaivus oras namuose ( turbūt ne kartą girdėjote, kad garintuvai padeda išvalyti orą, po garinimo pajusite gaivumą ir malonų eterinių aliejų skleidžiamą kvapą – puikiai atgaivina ir „išvalo“ orą citrusinių vaisių, citrinžolių, pušų, arbatmedžių, rožmedžių, kadagių eteriniai aliejai).
?️Garintuvas gali padėti išginti nepageidaujamus namų „svečius“ – uodus, museles ir pan.( Išbandykite pipirmėčių, pelargonijų, eukaliptų eterinius aliejus).
?Minimali garintuvo drėkinimo funkcija ypač pasitarnauja šildymo sezono metu, kai namuose itin sausas oras ( drėgmės namuose palaikymas tausoja Jūsų sveikatą ir gerą savijautą, esant itin sausam orui galite pajusti, kaip išsausėja nosies gleivinė, nosis tarsi „užsikemša“, tad šiuos nemalonius pojūčius padės panaikinti eterinių aliejų garinimas. Jei nosies gleivinė itin sausa – patepkite ją augaliniu aliejumi – mūsų šeimoje itin mėgstamas sviestmedžių aliejus).
? Visada malonus kvapas namuose. Ne paslaptis, kad eterinių aliejų garintuvai yra geriausi namų kvapai, laukdami svečių vos per 10 min. atvaivinsite namų orą ir iškvepinsite erdvę ( kartais per gartraukį pajuntame nemalonius iš kaimynų ateinančius kvapus (pvz. pridegusio maisto kvapai arba gaminamų patiekalų ne itin malonūs kvapai), kuriuos greitai išginame iš savo namų naudodamiesi eterinių aliejų garintuvu).
?Papildomos garintuvų funkcijos ir patogus naudojimas. Šviesos švieselės džiugina akis ir suteikia jaukumo tamsiuoju paros metu, o papildomos garintuvo funkcijos – automatinis išsijungimas, esant vandens trūkumui ir garinimo laiko nustatymas bent akimirkai palengvina buitį ir sutaupo kad ir kelias sekundes, bet mūsų laikais ir kelios sekundės labai svarbios, itin naudinga tiems, kurie pamiršta apie veikiančius prietaisus (Veikiančių prietaisų nerekomenduojama palikti įjungtų nesant namuose!).
? Išvardinome tik pagrindines eterinių aliejų garintuvų naudojimo naudas!
Įsigyti garintuvą galite čia: https://www.gamtoskvapai.lt/produkto-kategorija/garintuvai

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X