Skip to main content

Po sunkios darbo dienos reikalinga bent minutėlė poilsio, kurią suteiks atpalaiduojantis eterinių aliejų mišinys. Jei po sunkios protinės ar fizinės veiklos tenorite tik „griūti į lovą“ – išbandykite eterinių aliejų garinimą namuose. Jums tereikia garintuvo ir eterinių aliejų mišinio. Atpalaiduojantis eterinių aliejų mišinys pavers namus atostogų oaze, o Jūs jausitės atsipalaidavę, pamiršite įtampą bei stresą. Atpalaiduojantis eterinių aliejų mišinys skirtas ne tik garinimui, galite pasiruošti buteliuką šio mišinio ir tiesiog įkvėpti užklupus sunkiam momentui.

Atpalaiduojantis eterinių aliejų mišinys:

Jei bet vieno eterinio aliejaus pasigendate savo namuose – nesijaudinkite ir ruoškite mišinį be konkretaus eterinio aliejaus. Svarbiausia atsipalaiduoti ir mėgautis eterinių aliejų kvapais.

Susiję įrašai:

Kviečiame prenumeruoti www.gamtoskvapai.lt naujienas, informaciją apie naujus įrašus bei planuojamus renginius. Prenumeruoti mūsų naujienas galite čia.

Jei turite klausimų, norite patarimo, asmeninės aromaterapinės konsultacijos – susisiekite su mumis.

Jei Jus domina teminiai renginiai (mergvakariams, vestuvėms, draugų vakarams, darbo vakarėliams), aromaterapinė konsultacija, norite išmokti gaminti natūralią kosmetiką namuose savo naudojimui (kremus, balzamus, muilus, šampūnus, dekoratyvinę mineralinę kosmetiką, higienos priemones, priemones SPA procedūroms…) arba norite užsiimti komercine kosmetikos gamybos veikla, bet nežinote nuo ko pradėti – susisiekite su manimi (+370 60880538 arba el. paštu [email protected]).

© Visos teisės saugomos! Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama! © 

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X