Skip to main content

Aliejų mišinys brandžiai odai padės išlaikyti odos jaunystę ir gyvybingumą, užtikrindamas odos drėkinimą ir maitinimą. Dažnai yra klausiama: „kokio amžiaus oda yra laikoma brandžia ar senstančia?“. Grožio specialistai teigia, kad pirmosios raukšlės atsiranda ~25 metų amžiaus asmeniui, vėliau jos tik gilėja. Manau, kad vieningo atsakymo nėra ir oda reikia rūpintis visada, todėl siūlau išbandyti aliejų mišinį, skirtą odos grožiui. Ir visai nesvarbu kiek Jums metų, svarbu, kad oda būtų pamaitinta, aprūpinta reikiamu kiekiu antioksidantų, kurie padeda palaikyti odos jaunystę.
Odos priežiūros priemonės, kurios įvardijamos kaip “priemonės nuo senėjimo”, dažnai yra tik kratinys cheminių medžiagų, kurios turi kenksmingą poveikį mūsų organizmui. Aliejų mišinys brandžiai odai sudarytas tik iš natūralių nerafinuotų augalinių aliejų ir eterinių aliejų sinergijos!

Aliejų mišinys brandžiai odai:

4 ml simondsijų aliejaus
2 ml nakvišų aliejaus
3 ml kanapių sėklų aliejaus
10 lašų vitamino E
10 lašų levandų eterinio aliejaus
4 lašai morkų sėklų eterinio aliejaus.
Sumaišykite visus ingredientus, supilkite į 10 ml tamsaus stiklo buteliuką, naudokite ant drėgnos veido ir kaklo odos kiekvieną vakarą.

Jei Jus domina teminiai renginiai (mergvakariams, vestuvėms, draugų vakarams, darbo vakarėliams), aromaterapinė konsultacija, norite išmokti gaminti natūralią kosmetiką namuose savo naudojimui (kremus, balzamus, muilus, šampūnus, dekoratyvinę mineralinę kosmetiką, higienos priemones, priemones SPA procedūroms…) arba norite užsiimti komercine kosmetikos gamybos veikla, bet nežinote nuo ko pradėti – susisiekite su manimi (+370 60880538 arba el. paštu [email protected]).

© Visos teisės saugomos! Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama! © 

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X