Skip to main content

Levandų šveitiklis kūnui – atpalaiduos mintis, nušveis negyvas odos ląsteles ir suteiks naujų jėgų! Levandų šveitiklis kūnui gaminamas tik iš natūralių priemonių, jį nesunkiai pagaminsite namuose. Sudėtyje esančios cukraus dalelės nušveis negyvas odos ląsteles, oda taps švelni ir minkšta, levandų eterinis aliejus suteiks atpalaiduojančių akimirkų ir nuostabų kvapą. Ar žinote, kad levandų eterinis aliejus tinkamas esant slogiai nuotaikai, nuo galvos skausmų, streso ir esant nemigai?

Levandų šveitiklis kūnui:
Puodelis smulkaus cukraus;
  1/2 puodelio ištirpinto kokosų aliejaus;
2 valgomieji šaukštai sezamų, migdolų ar jūsų turimo augalinio aliejaus (nerafinuoto!);
10 lašų levandų eterinio aliejaus (Lavandula angustifolia). Eterinį aliejų galite keisti, pvz., išbandykite mandarinų eterinį aliejų, jis suteiks naujų jėgų dienai ir nuteiks itin pozityviai!

Sumaišykite visus ingredientus, gerai išmaišykite, sudėkite į sandarų indą (būtinai užrašykite ką gaminote, pagaminimo datą ir preliminarų galiojimo laiką). Toks šveitiklis galios 4 – 6 mėnesius, tačiau net neabejoju, kad jį išnaudosite anksčiau.
Šveitiklį naudokite ant drėgnos odos, paskirstykite ant odos sukamaisiais judesiais ir nuplaukite šiltu vandeniu. Nenaudokite šveitiklio veido srityje ir pažeistos odos vietose, arti žaizdų, įbrėžimų, nudegimų.

Jei Jus domina teminiai renginiai (mergvakariams, vestuvėms, draugų vakarams, darbo vakarėliams), aromaterapinė konsultacija, norite išmokti gaminti natūralią kosmetiką namuose savo naudojimui (kremus, balzamus, muilus, šampūnus, dekoratyvinę mineralinę kosmetiką, higienos priemones, priemones SPA procedūroms…) arba norite užsiimti komercine kosmetikos gamybos veikla, bet nežinote nuo ko pradėti – susisiekite su manimi (+370 60880538 arba el. paštu [email protected]).

© Visos teisės saugomos! Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama! © 

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X