Skip to main content

Hidrolatas – vėsinanti kūno dulksna – purškiklis kūnui, skirtas atvėsinti ir atgaivinti pavargusią odą, tinkantis ir vasarą, kai kaitri saulė nubučiuoja kūną, ir žiemą, kai šiltuose namuose reikalingas vėsus drėgmės lašelis odai ir namų aplinkai.

Vėsinanti kūno dulksna – šį pavadinimą kūno purškikliui, drėkikliui sugalvojau jau seniai ir turiu pripažinti, kad jau kelis metus be jo negaliu apsieiti. Kas gi tai? Tai hidrolatas – vandens gurkšnis, kurio taip reikia veido ir kūno odai, pavargusiai nuo saulės, dulkių, sauso oro! Tiesą sakant, hidrolatas atvėsina ne tik kūną, bet ir mintis, ypač padeda tada, kai kankina nuovargis (dėl darbų, saulės, karščio ar kitų priežasčių), tereikia užsimerkti, spustelti purkštuvėlį ties veido sritimi ir mėgautis mažų lašelių, pasiskirstančių ant veido odos, gaiva.

Vėsinanti kūno migla gali būti ir Jūsų pasirinktas hidrolatas, užpurkštas ant kūno, ir paprastas vanduo, patalpintas indelyje su purkštuvėliu, tačiau negaliu nepasidalinti keletu hidrolatų mišinių receptų, kurie užburia savo poveikiu ir nuostabiai švelniu ir subtiliu kvapu. Naudoti tokį produktą galite kada tik panorėję, ir plaukams, ir rankoms, ir veidui, ir kūnui.

Pirmiausiai, ko reikia gamybos procesui – švaraus 50 ml arba 100 ml buteliuko ir purkštuvėlio, į kurį pilsime ingredientus. Patikėkite, kartą išbandę priemonę su purkštuvėliu, naudosite ją visada, nes tai labai patogu! Niekada nereikia atsukinėti jokių kamštelių (nebent pripildant nauju turiniu), niekada neišsipila ir neištepa rankinės, nereikia jaudintis, kad išsiteps rankos ir visi aplink esantys daiktai. Tiesiog paspaudi dozatorių ir išpurški gražią dulksną ant norimo odos plotelio.

Vėsinanti kūno migla su mėtomis:

2 / 3 Pipirmėčių arba mėtų hidrolato;

1 / 3 Rožių arba erškėtrožių hidrolato.

Tiesiog supilame į buteliuką, supurtome ir jau galime naudoti savo purškiklį!

Vėsinanti kūno migla su levandomis (nenaudoti akių srityje). Ši dulksna padeda mėgstantiems saulės vonias ir kenčiantiems nuo kaitrių saulės spindulių sukeltų odos nudegimų. Aš šią dulksną naudoju įgėlus vabzdžiams, tada nebelieka nemalonaus niežėjimo (ypač gerai veikia nuo uodų įgėlimų):

100 ml pipirmėčių arba mėtų hidrolato;

10 lašų levandų eterinio aliejaus.

Viską supilame į 100 ml buteliuką su purkštuvėliu ir prieš kiekvieną naudojimą supurtome. Tai reikalinga tam, kad levandų eterinio aliejaus dalelės pasiskirstytų hidrolate. Galite naudoti ir eterinių aliejų tirpiklį, tačiau ir be jo galima apsieiti, kai naudojamas nedidelis levandų eterinio aliejaus kiekis. Žinoma, visada prisiminkite perspėjimus dėl alergijų, įsitikinkite, kad esate nealergiški naudojamiems ingredientams.

Susiję straipsniai:

  1. Priemonė nuo nudegimų saulėje
  2. Levandų hidrolatas
  3. Erškėtrožių hidrolato distiliavimas
  4. Levandų eterinis aliejus
  5. Hidrolatai – gėlių vandenys

Jei Jus domina teminiai renginiai (mergvakariams, vestuvėms, draugų vakarams, darbo vakarėliams), aromaterapinė konsultacija, norite išmokti gaminti natūralią kosmetiką namuose savo naudojimui (kremus, balzamus, muilus, šampūnus, dekoratyvinę mineralinę kosmetiką, higienos priemones, priemones SPA procedūroms…) arba norite užsiimti komercine kosmetikos gamybos veikla, bet nežinote nuo ko pradėti – susisiekite su manimi (+370 60880538 arba el. paštu [email protected]).

© Visos teisės saugomos! Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama! © 

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X