Skip to main content

Levandų laukai užburia savo kvapais ir nuostabiomis spalvomis. Levandos yra ne tik sodų ir namų puošmena, jos turi didelę reikšmę aromaterapijoje. Aromaterapijoje levandos ypač vertinamos: iš jų distiliuojamas levandų eterinis aliejus ir levandų hidrolatas, kurie nepalieka abejingų ir užsitarnauja garbingą vietą namuose, net namų vaistinėlėje.

Levandų laukai mane žavi jau seniai, juk esate matę tas nuostabias Provanso levandų laukų nuotraukas saulėlydžio fone, kurių grožiui ir skleidžiamai ramybei negali atsispirti daugelis. Šiemet nusprendėme levandų paieškoti kaimyninėse šalyse ir radome puikius levandų laukus Latvijoje! Šių levandų laukų šeimininkai turi 2 levandų laukus skirtingose šalies dalyse ir pasakoja, kad levandų auginimas yra sunkus darbas, nes kiekvieną krūmelį turi ravėti, prižiūrėti, o kaip sunku tai padaryti, kai laukas užima didelį plotą! Iš levandų šeimininkai distiliuoja levandų eterinį aliejų ir levandų hidrolatą, kuriuos mielai siūlo ir lankytojams.

Levandų laukai gali suteikti ieškomą ramybę, virš žydinčių augalų skraidančios bitės sukuria magišką atmosferą, levandų kvapas tvyro ore ir, rodos, gaudai kiekvieną kvapo molekulę, įkvepi ir nusikeli į kitą tikrovę, kur tik levandos, ramybė ir harmonija.

Primenu, kad levandos teigiamai veikia emocinę būklę, ramina, balansuoja, ypač tinka žmonėms, kurie nuolat skuba, patiria stresą. Levandų eterinis aliejus padeda subalansuoti kraujospūdį. Levandų eterinis aliejus pasižymi antiseptinėmis, baktericidinėmis, insekticidinėmis savybėmis (galėčiau vardinti ir vardinti gerąsias levandų savybes), tinkamas nuo nudegimų, po vabzdžių įgėlimų. Jei skundžiatės nemiga arba esate įsitempę, išbandykite levandų eterinį aliejų garintuvuose, netrukus pastebėsite, kad aplinka prisipildė ramybės ir net kvėpavimas tampa tolygesnis.

Levandų maišeliai arba džiovintos levandos (arba lašelis levandų eterinio aliejaus ant vatos padelio) padėtas spintoje atbaidys kandis ir pripildys drabužių spintą gaivaus ir šilto kvapo.

Levandų hidrolatas yra švelnesnis už aliejų, hidrolatas gaunamas kaip šalutinis produktas, distiliuojant eterinį aliejų, tačiau aromaterapijoje jis turi didelę reikšmę, nes kartais „mažiau yra daugiau“. Levandų hidrolatą galima naudoti veido gaivinimui, plaukams skalauti ir purkšti, net kūdikių odos priežiūrai.

Latvijoje esančiuose levandų laukuose rengiami meditacijų vakarai, vyksta šventinės ir vestuvių fotosesijos. Ir nors Latvijos levandų laukai neprilygsta Provanso laukams, turime vertinti tai, ką turime netoliese, juo labiau, kad dažnai vyrauja nuomonė, kad levandų negalima užauginti mūsų sąlygomis, negalima gauti eterinio aliejaus ar hidrolato. Viskas įmanoma, tereikia tik noro ir veiklos. Pasikartosiu, bet levandų laukai ir levandų aromatas užburia, o šio augalo savybės žinomos nuo seno, todėl patariu įsigyti levandų eterinio aliejaus ir levandų hidrolato ir gyventi harmonijoje su aplinka bei savimi.

   Linkėjimai iš levandų laukų,

    Aistra

 

 

 

Jei Jus domina teminiai renginiai (mergvakariams, vestuvėms, draugų vakarams, darbo vakarėliams), aromaterapinė konsultacija, norite išmokti gaminti natūralią kosmetiką namuose savo naudojimui (kremus, balzamus, muilus, šampūnus, dekoratyvinę mineralinę kosmetiką, higienos priemones, priemones SPA procedūroms…) arba norite užsiimti komercine kosmetikos gamybos veikla, bet nežinote nuo ko pradėti – susisiekite su manimi (+370 60880538 arba el. paštu [email protected]).

© Visos teisės saugomos! Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama! © 

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X