Skip to main content

Saldainiai su rožių aliejumi – privalomi paragauti kiekvienam, bent kartą naudojusiam rožių eterinį aliejų ar apie jį svajojančiam. Rožių eterinis aliejus yra vienas labiausiai vertinamų ir vienas brangiausių eterinių aliejų, užburiantis savo jausmingu ir moterišku aromatu bei puikiomis savybėmis odai, bet kas tie saldainiai su rožių aliejumi? Juk visiems žinoma, kad augalų pasaulis yra labai platus: augalai naudojami ne tik nuovirams, aliejinėms ištraukoms, hidrolatams, ekstraktams, eteriniams aliejams gaminti, bet ir maistui. Pavyzdžiui, rožių hidrolatas naudojamas daugelyje saldumynų receptų! Turbūt esate girdėję apie rožių lašus? O štai Bulgarijoje galime rasti saldainių su rožių aliejumi. Bulgarija garsėja rožių eteriniu aliejumi ir nuolat stebina naujovėmis.

Saldainiai su rožių aliejumi yra gaminami Bulgarijoje, „Alpi“ saldainių fabrike. „Ar norite kvepėti kaip rožių lova?“ – skelbia šio fabriko reklama. „Alpi“ saldainių fabrikas gamina aromatinius kietuosius saldainius su rožių aliejumi. Rožių aliejus, naudojamas saldainiuose, išgautas iš Bulgarijoje augančių rožių (lot. Rosa damascena). Reikia surinkti 2 000 rožių žiedlapių tam, kad išgauti vieną gramą rožių eterinio aliejaus.

Kam skirti saldainiai su rožių aliejumi? Saldainiai su rožių aliejumi padeda neutralizuoti nemalonius kvapus, natūraliai sklindančius nuo kūno (pvz., stiprų prakaito kvapą), pakeičiant juos švelniu gėlių kvapu – taip skelbia gamintojas. Reikia 2 saldainių, kad 65 kg sveriantis asmuo pradėtų skleisti nuostabių rožių aromatą. Galite užuosti geraniolio kvapą, garuojantį nuo kūno tik praėjus tam tikram laiko tarpui, priklausomai nuo organizmo metabolinių procesų. Jei aktyviai sportuojate, dirbate, šokate – malonų kvapą pajusite greičiau.

Geraniolis – pagrindinis rožių eterinio aliejaus komponentas – natūralus antioksidantas, dažnai naudojamas kvepalų gamyboje bei kaip skonį suteikianti medžiaga.

2006 m. Japonijos mokslininkai paskelbė tyrimų rezultatus, įrodančius, kad aromatiniai junginiai, tokie kaip geraniolis, yra juntami nuo odos paviršiaus po vartojimo per burną: (1) Akiyama Asako, Ito Kenji in “Exhalation of aromatic compounds from human skin after oral intake.” Aroma Research, 7(1):63-65 (2006);   (2) Akiyama Asako et al. in “Determination of Aromatic Compounds in Exhalated from Human Skin by Solid-Phase Micro Extraction and GC/MS with Thermo Desorption System.” Bunseki Kagaku, 55(10):787-792 (2006)

Saldainiai nėra dezodorantų ar kvepalų pakaitalas, tai skanėstas, kurio sudėtyje yra intriguojantis ingredientas – rožių eterinis aliejus. Nežinau, ar suvalgę vieną saldainį kvepėsite rožėmis, tačiau išbandyti šiuos saldainius tikrai verta!  Ypač gera dovana pamišusiems dėl eterinių aliejų ir įvairių naujovių, o gal net ir tiems, kuriuos tikrai kamuoja nemalonaus prakaito problemos ir vis neranda tinkamo sprendimo! Nustebinkite draugus ir artimuosius. Kvepėkite rožėmis ir būkite sveiki!

Sudėtis: Cukrus, gliukozės sirupas, citrinų rūgštis, obuolių rūgštis, geraniolis (0.08 %), rožių aliejus, natūralus dažiklis (karminas), natūrali mandarinų skonį suteikianti medžiaga.

Saldainius su rožių aliejumi galite įsigyti mūsų el. parduotuvėje: https://www.gamtoskvapai.lt/produktas/saldainiai-su-roziu-aliejumi-deo-aroma-candy/

Susiję įrašai:

Jei Jus domina teminiai renginiai (mergvakariams, vestuvėms, draugų vakarams, darbo vakarėliams), aromaterapinė konsultacija, norite išmokti gaminti natūralią kosmetiką namuose savo naudojimui (kremus, balzamus, muilus, šampūnus, dekoratyvinę mineralinę kosmetiką, higienos priemones, priemones SPA procedūroms…) arba norite užsiimti komercine kosmetikos gamybos veikla, bet nežinote nuo ko pradėti – susisiekite su manimi (+370 60880538 arba el. paštu [email protected]).

© Visos teisės saugomos! Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama! © 

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X