Skip to main content

Rožių eterinis aliejus (lot. Rosa damascena) išgaunamas iš damaskinės rožės žiedlapių žadina jausmingumą ir moteriškumą. Tai vienas brangiausių aliejų pasaulyje!

Manoma, kad arabų gydytojas Avicena savo eksperimentų metu atsitiktinai išgavo rožių aliejų ir rožių vandenį, taip sukeldamas susidomėjimą šiais produktais bei jų panaudojimo galimybėmis.

Rožių eterinis aliejus gali būti gaunamas distiliavimo būdu (distiliuojant rožių žiedlapius) arba tirpiklių ekstrakcijos būdu (absoliutas). Pramonėje labiau paplitęs rožių absoliuto išgavimas tirpiklių ekstrakcijos būdu.

Rožių eterinis aliejus, rožių absoliutas, rožių otas yra vienos brangiausių ir labiausiai vertinamų substancijų, juk mažam kiekiui šgauti reikia didelio kiekio švelnių rožės žiedlapių!

Rožių eterinis aliejusRožių eterinis aliejus turi nuostabų, koncentruotą rožių kvapą, yra tamsios spalvos, kambario temperatūroje – kietos konsistencijos. Šio aliejaus reikia visai nedaug, nes tai sudėtingos cheminės sudėties aliejus, kurio kvapas užburia kiekvieną. Primenu, kad eterinius aliejus ir kitas kvapiąsias substancijas bei augalinius aliejus reikia laikyti tamsaus stiklo buteliukuose (tamsioje vietoje) bei vėsioje vietoje.

Rožių eterinis aliejus yra laikomas afrodiziaku, moterišku aliejumi, išlaisvinančiu seksualumą ir jausmingumą. Šis aliejus ypač tinkamas moterų reprodukcinės sistemos problemoms spręsti. Rožių eterinis aliejus gali padėti esant depresijai, sielvartui, nerimui, jis stiprina nervų sistemos veiklą.

Rožių eterinis aliejus veidui

Šis aliejus puikiai tinka visų tipų odai, ypač brandžiai, sausai ir jautriai. Rožių eterinis aliejus padeda mažinti skruostų raudonumą, tonizuoja, palaiko odos elastingumą, gyvybingumą, turi regeneracinių savybių.

Šis aliejus yra gana brangus, tad nusprendę įsigyti rožių eterinio aliejaus ar rožių absoliuto, nesidžiaukite radę jo visą buteliuką už kelis eurus – būsite apgauti arba aliejus bus sintetinis arba skiestas nerafinuotame augaliniame aliejuje. Dažnai matau, kad rožių aliejus ar rožių absoliutas parduodamas su prierašu „5%”. Toks užrašas reiškia, kad aliejus skiestas augaliniame aliejuje. Tokiu atveju perkate mažą lašelį norimo eterinio aliejaus ar absoliuto, skiestą dideliame augalinio aliejaus kiekyje.

Jei Jus domina teminiai renginiai (mergvakariams, vestuvėms, draugų vakarams, darbo vakarėliams), aromaterapinė konsultacija, norite išmokti gaminti natūralią kosmetiką namuose savo naudojimui (kremus, balzamus, muilus, šampūnus, dekoratyvinę mineralinę kosmetiką, higienos priemones, priemones SPA procedūroms…) arba norite užsiimti komercine kosmetikos gamybos veikla, bet nežinote nuo ko pradėti – susisiekite su manimi (+370 60880538 arba el. paštu [email protected]).

© Visos teisės saugomos! Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama! © 

One Comment

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X