Skip to main content

Rožių vanduo (hidrolatas / hidrozolis)

Turi daugybę naudingųjų savybių mūsų odos ir plaukų priežiūrai. Iš rožių žiedlapių distiliavimo metu gaunamas rožių vanduo – tikras gamtos eliksyras bet kokio tipo odai ir plaukams. Be to, šis produktas kvepia šviežių rožių žiedlapiais ir purškiant sukuria subtilaus ir švelnaus kvapo miglą.
Rožių vanduo gali būti naudojamas ir patalynės gaivinimui, kvėpinimui, taip pat, vietoje oro gaiviklio. Rožių kvapas įvardijamas kaip atskleidžiantis moteriškumą, švelnumą. Rožės yra mėgiamos parfumerijoje, turint rožių vandens juo galima ir kvėpintis. Kvapas bus silpnas, tačiau patys jį užuosite, kvepėsite gaiviai, o aplinkinių neerzins sintetinių kvepalų aromatai. Rožių vanduo

Rožių vanduo: naudojimas

Kosmetikoje, vietoje įprasto vandens jo dedama į kūno priežiūros priemones: kremus, losjonus, siekiant padidinti gaminio kokybę. Rožių vanduo naudojammas net maistui paskaninti (pvz., desertams) ir gėrimams, o moterys itin noriai renka rožes bei jų žiedlapius ir nenuostabu – juk tokiam aromatui retas gali atsispirti!
Pasaulyje yra kelios šalys, garsėjančios rožių auginimų rožių aliejaus ir rožių vandens išgavimui: Bulgarija, Turkija, Iranas, Prancūzija. Kiekvienas šių regionų pasižymi būdingu klimatu ir skirtingu distiliavimo procesu.

Rožių vanduo odai

Rožių vanduo tinkamas visų tipų odai. Jis padeda nuraminti ir atvėsinti sudirgusią ir jautrią odą, saugo odą nuo uždegimų, veikia antiseptiškai, pasižymi sutraukiamuoju poveikiu. Nors rožių vanduo tinkamas visiems odos tipams, daugelis jį priskiria brandžios ir sausos odos priežiūros priemonėms. Rožių vanduo minkština brandžią odą, atkuria elastingumą, suteikia švytėjimo, tai puikus tonikas ir mūsų paakiams bei akių vokams.

Rožių vanduo tinkamas pavargusiems akių vokams gaivinti

suvilgykite vatos gabalėlį rožių vandeniu, užsimerkite, uždėkite suvilgytą vatos gabalėlį ant akių vokų, palaikykite apie 5 min., tada nuimkite ir lėtai atsimerkite.

Rožių vanduo plaukams

Rožių vanduo naudojamas ir plaukų priežiūrai, plaukams drėkinti bei vietoje plaukų kvepalų. Pagal poreikį drėkinkite plaukus purkšdami rožių vandeniu. Tai ypač maloni procedūra karštomis dienomis, kai purškiant hidrolatą keli lašeliai patenka ant odos ir jaučiama gaiva bei nuostabus rožių žiedlapių aromatas.

Manęs dažnai klausia ar galima distiliuoti Lietuvoje augančius augalus? Ir aš atsakau, kad taip!

Jei Jus domina teminiai renginiai (mergvakariams, vestuvėms, draugų vakarams, darbo vakarėliams), aromaterapinė konsultacija, norite išmokti gaminti natūralią kosmetiką namuose savo naudojimui (kremus, balzamus, muilus, šampūnus, dekoratyvinę mineralinę kosmetiką, higienos priemones, priemones SPA procedūroms…) arba norite užsiimti komercine kosmetikos gamybos veikla, bet nežinote nuo ko pradėti – susisiekite su manimi (+370 60880538 arba el. paštu [email protected]).

© Visos teisės saugomos! Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama! © 

One Comment

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X