Skip to main content

Aromaterapija vaikų priežiūrai dažnam gali sukelti daugybę klausimų: kokius eterinius aliejus galima naudoti, o kokių geriau vengti, ar galima naudoti hidrolatus tiesiai ant vaikų odos, kokie aromaterapijos būdai yra saugiausi, kai kalbama apie vaikų sveikatą?
Eteriniai aliejai vaikams gali būti saugiai naudojami, tačiau reikia pasirinkti tinkamus eterinius aliejus bei juos tinkamai ir saugiai bei atsakingai naudoti. Patariu naudoti hidrolatus, kurie yra švelnioji aromaterapijos forma, taip pat, nepamirškite ir augalinių aliejų, fitolių, kvapiųjų žolelių maišelių. Jei vaikas sunkiai užmiega – kartais gali pakakti drobinio maišelio su džiovintais levandų ar ramunėlių žiedais.
Vaikų organizmas yra jautrus, todėl tinkamiausia aromaterapijos forma vaikams yra hidrolatai. Kūdikiams ir mažamečiams vaikams: purkškite hidrolatus ant lovelės, drabužėlių, apklotėlių arba pilkite į vonios vandenį. Hidrolatus galite naudoti ir tiesiai ant odos, jais galime prižiūrėti nuo vystyklų išbertą odelę. Hidrolatai suteikia raminantį poveikį, tiek odai, tiek ir emocinei būklei.
Žinoma, aromaterapija vaikų priežiūrai, negali būti atskiriama nuo eterinių aliejų. Vaikams, vyresniems nei 5 metai, saugiai galime taikyti šiuos eterinius aliejus (nepamirškite, kad būtina konsultuotis su profesionaliu aromaterapeutu, tai tik dalis eterinių aliejų, tinkamų vaikams):
Levandų eterinis aliejus (Lavandula angustifolia) – šis eterinis aliejus palengvina nerimą, tinkamas esant miego sutrikimams, gydo įbrėžimus, nudegimus, tinkamas dezinfekuoti žaizdeles bei nuo vabzdžių įgėlimų, įkandimų ir skausmo malšinimui.
Ramunėlių eterinis aliejus (Chamaemelum nobile) – tinkamas miego sutrikimų gydymui, palengvina nerimo požymius, padeda esant virškinimo sutrikimams ir pilvuko negalavimams.
Apelsinų eterinis aliejus (Citrus sinensis) – nuostabaus kvapo eterinis aliejus, mėgiamas vaikų, tinkamas ramiam miegui, naudojamas esant virškinimo sutrikimams ir pilvo problemoms, puikiai dezinfekuoja orą, suteikdamas nuostabų kvapą bei gerindamas emocinę būklę.

Šie eteriniai aliejai gali būti naudojami garinimui, įlašinkite šių aliejų į kremą, pienelį, augalinį nerafinuotą aliejų (naudokite 1 % koncentraciją mišinyje, t.y., apie 5 lašelius eterinio aliejaus į 30 ml aliejaus ar paruošto gaminio (kremo, pienelio)) . Nepamirškite, kad prieš naudojant eterinius aliejus, skiestus baziniame aliejuje, reikia atlikti odos testą, tik tokiu atveju galėsite saugiai naudotis aromaterapijos veiksmingumu. Nepamirškite pasitarti su profesionaliu aromaterapeutu, kuris pasiūlys geriausius ir saugiausius aromaterapijos naudojimo būdus bei geriausias priemones ir patars kur įsigyti kokybiškų eterinių aliejų ir kitų žaliavų.

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis.

Jei Jus domina teminiai renginiai (mergvakariams, vestuvėms, draugų vakarams, darbo vakarėliams), aromaterapinė konsultacija, norite išmokti gaminti natūralią kosmetiką namuose savo naudojimui (kremus, balzamus, muilus, šampūnus, dekoratyvinę mineralinę kosmetiką, higienos priemones, priemones SPA procedūroms…) arba norite užsiimti komercine kosmetikos gamybos veikla, bet nežinote nuo ko pradėti – susisiekite su manimi (+370 60880538 arba el. paštu [email protected]).

© Visos teisės saugomos! Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama! © 

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X