Skip to main content

Aromaterapija yra nuostabus eterinių aliejų panaudojimo būdas. Skiriu įrašą aromaterapijai ir plaukų priežiūrai.

Aromaterapija mane žavi jau seniai, bet kiekvieną dieną atrandu ką nors nauja ir nepatirta. Aromaterapija neapsiriboja vien tik eterinių aliejų garinimu patalpose ar eterinių aliejų mišinių naudojimu baziniame (nerafinuotame, augaliniame) aliejuje, eterinių aliejų panaudojimo galimybės kur kas platesnės.

Kiek plaukų priežiūros priemonių turite savo namuose? Šampūnas, kondicionierius, balzamas, kaukė, plaukų galiukų serumai, sintetinių kvapų aliejai plaukams, purškiamos priemonės, sausi šampūnai, plaukų lakas, plaukų kvepalai… Sąrašą galima tęsti ir tęsti… Bet ar Jūs esate patenkinti sintetinių priemonių sintetiniais ir netikrais kvapais? Mus supa daugybė sintetinių kvapų, medžiagų ir priemonių, o kodėl gi nepanaudojus priemonių iš gamtos mūsų grožiui?

Pateikiu kelis pavyzdžius kaip galite mėgautis aromaterapija ir plaukų priežiūra vienu metu:

  • Į neutralų / natūralų / bekvapį šampūną įlašinkite kelis lašelius mėgiamo eterinio aliejaus, pvz., levandų, bergamotės, rozmarinų.
  • Vietoje kaukės, pirktos parduotuvėje, pasigaminkite plaukų kaukę namuose: į šaukštą nerafinuoto augalinio aliejaus (pvz., avokadų) įlašinkite 5 lašelius mėgiamo eterinio aliejaus, paskirstykite aliejinę kaukę ant plaukų ir džiaukitės nuostabiu kvapu ir dar geresniu poveikiu plaukams.
  • Namuose galite pasigaminti ir serumą plaukų galiukams, kuris gali kvepėti daug geriau nei pirktas parduotuvėje ir tam pakaks vos kelių ingredientų: jums reikės į aliejų įlašinti kelis lašelius eterinių aliejų, pvz., į abrikosų kauliukų, makadamijų, sezamų, slyvų kauliukų ar frakcionuoto kokoso aliejų įlašinkite savo mėgiamo eterinio aliejaus lašelį. Kelis lašelius pagaminto mišinio paskirstykite tarp pirštų ir švelniai perbraukite plaukų galiukus.
  • Keli lašelius eterinių aliejų užlašinkite ant šukų ir šukuokite jomis plaukus. Ir štai puikus plaukų kvėpiklis, o kur dar eterinių aliejų poveikis mūsų mintims ir nuotaikai!

Taip ne tik sutaupysite pinigų, bet naudosite daugiau natūralių priemonių. Žinoma, persistengti nereikia, kai kuriuos eterinius aliejus naudokite tik  su specialisto konsultacija, nenaudokite to paties eterinio aliejaus ilgą laiką, nepilkite eterinių aliejų tiesiai ant odos ar plaukų ir jauskite saiką. Tik taip būsite gražūs ir sveiki bei laimingi!

Eterinių ir augalinių aliejų (nerafinuotų) galite įsigyti mūsų el. parduotuvėje: https://www.gamtoskvapai.lt/parduotuve/

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis.

Jei Jus domina teminiai renginiai (mergvakariams, vestuvėms, draugų vakarams, darbo vakarėliams), aromaterapinė konsultacija, norite išmokti gaminti natūralią kosmetiką namuose savo naudojimui (kremus, balzamus, muilus, šampūnus, dekoratyvinę mineralinę kosmetiką, higienos priemones, priemones SPA procedūroms…) arba norite užsiimti komercine kosmetikos gamybos veikla, bet nežinote nuo ko pradėti – susisiekite su manimi (+370 60880538 arba el. paštu [email protected]).

© Visos teisės saugomos! Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama! © 

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X