Skip to main content

Ricinos aliejus plaukams

Ricinos aliejus plaukams gal ir nepadarys stebuklų, tačiau ilgiau naudojant ricinos aliejaus (Ricinus communis) plaukų kaukes – plaukai atrodys tvirtesni ir labiau išpuoselėti. Tik nereikia galvoti, kad vieną kartą ištepus plaukus ricinos aliejumi kitą dieną jau džiaugsitės neapsakomo grožio plaukais, apie kuriuos svajojate. Jei norite pasiekti tam tikrų rezultatų, natūralios priemonės turi būti naudojamos ilgesnį laiką, reguliariai kartojant procedūras.

Ricinos aliejus

Ricinos aliejus yra klampus ir lipnus

Todėl netikėkite patarimais, kurie teigia, kad ricinos aliejų reikia naudoti gryną ir juo tepti plaukus. Ištepus plaukus ricinos aliejumi, jie sulips, bus sunkiai išplaunami. Ricinos aliejus, naudojamas tiesiai ant plaukų yra per sunkus, jį būtina skiesti kitų aliejų pagalba. Taip aliejus lengviau įsigers, lengviau paskirstysite jį per visą plaukų ilgį bei įmasažuosite į galvos odą.

Ricinos aliejus plaukams: dar vienas mitas

– tepti aliejines kaukes tik per plaukų ilgį, neliečiant galvos odos ir šaknų. Masažas aktyvina kraujotaką, gerina medžiagų įsisavinimą, todėl nepatingėkite pamasažuoti galvos odos aliejumi. Norėdami paskatinti plaukų augimą, turime masažuoti galvos odą, tam, kad suaktyvintume kraujotaką ir plaukai augtų gražūs, o galvos oda būtų sveika ir tinkamai sudrėkinta.

Ricinos aliejus plaukamsRicinos aliejus plaukams bus veiksmingas, jei (mano siūlomas receptas įrašo apačioje, tačiau galite susikurti savo receptą su kitais augaliniais aliejais ir kitomis proporcijomis):

  • Maišysite ricinos aliejų su kitais augaliniais aliejais (taip aliejus nebus toks klampus ir lengvai jį įmasažuosite į plaukus ir galvos odą).
  • Naudosite plaukų kaukę ne rečiau nei 1 – 2 k. Per savaitę.
  • Naudosite aliejines kaukes ant sudrėkintų plaukų (galite papurkšti plaukų šaknis hidrolatu, tada kaukę lengviau paskirstysite).
  • Užtepsite kaukę ir apjuosite galvą rankšluosčiu. Taip išvengsite drabužių ar kitų paviršių sutepimo aliejumi.
  • Laikysite plaukų kaukę ne trumpiau nei 10 min. (o gal ir nakčiai?) Nuplaukite įprastai naudojamu šampūnu, prieš plovimą pamasažuokite galvą švelniais pirštų judesiais.

Dėmesio! Ricinų aliejus, kaip ir kiti aliejai kai kuriems asmenims gali sukelti alergijas, todėl išbandykite odos testą: užtepkite kelis lašelius aliejaus ant vidinės dilbio dalies ir stebėkite ar nevyksta odos alerginė reakcija.

Receptas: ricinos aliejus plaukams

5 valgomieji šaukštai nerafinuoto ricinų aliejaus

3 valgomieji šaukštai nerafinuoto simondsijų (jojobos) aliejaus

2 valgomieji šaukštai nerafinuoto avokadų aliejaus

3 lašai levandų eterinio aliejaus.

Sumaišykite visus ingredientus. Supilkite į tamsaus stiklo buteliuką (aliejaus užteks tikrai ne vienam kartui, tad kitą kartą turėsite jau pagaminto). Tepkite ant sudrėkintų plaukų šaknų, masažiniais judesiais paskirstant ant galvos odos bei per visą plaukų ilgį.

Nepamirškite, kad išorinės priemonės mums gali padėti tik laikinai ir nepadarys ilgalaikių stebuklų, turime prižiūrėti savo vidų, gerti daug vandens ir sveikai maitintis. Tik taip gausime reikiamų vitaminų ir maistinių medžiagų, padėsiančių džiaugtis gera savijauta ir sveikata bei grožiu.

Taip pat, apie ricinų aliejų skaitykite daugiau: https://www.gamtoskvapai.lt/blogas/ricinos-aliejus-plaukams-ir-odai

Jei Jus domina teminiai renginiai (mergvakariams, vestuvėms, draugų vakarams, darbo vakarėliams), aromaterapinė konsultacija, norite išmokti gaminti natūralią kosmetiką namuose savo naudojimui (kremus, balzamus, muilus, šampūnus, dekoratyvinę mineralinę kosmetiką, higienos priemones, priemones SPA procedūroms…) arba norite užsiimti komercine kosmetikos gamybos veikla, bet nežinote nuo ko pradėti – susisiekite su manimi (+370 60880538 arba el. paštu [email protected]).

© Visos teisės saugomos! Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama! © 

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X