Skip to main content

Kokosų aliejus plaukams

Kokosų aliejus naudojamas maistui ir odos priežiūrai, tačiau ar esate naudoję šį kvapnų aliejų plaukų grožiui? Kokosų aliejus kambario temperatūroje yra kietas, tačiau vos prilietus prie kūno – ištirpsta, todėl jį patogu naudoti.

Kokosų aliejus plaukams suteiks žvilgesio ir minkštumo pojūtį. Tik nepamirškite, kad geriausi rezultatai pasiekiami tada, kai priemonės naudojamos reguliariai. Taigi, nenusivilkite, jei po pirmojo panaudojimo tikėjotės geresnio efekto, natūralios priemonės reikalauja laiko ir trupučio Jūsų kantrybės. O dabar sužinokite kaip naudojamas kokosų aliejus plaukų grožio palaikymui:

Kokosų aliejus plaukams: naudojimo būdai

  • Skilinėjančių ir sausų plaukų galiukų priežiūrai. Suvilgykite rankų pirštus kokosų aliejumi ir švelniai paskirstykite ant sausų plaukų galiukų. Ši kasdienė procedūra apsaugos Jūsų plaukų galiukus nuo dar didesnio skilinėjimo.
  • Prieš miegą ištepkite plaukus kokosų aliejumi (nuo viršaus iki galiukų), palikite per naktį, ryte išplaukite plaukus įprastu šampūnu. Šis aliejaus naudojimo būdas atitinka kondicionieriaus funkciją, todėl reguliariai naudojant plaukai atrodys minkštesni.
  • Nuo plaukų „elektrinimosi“. Jei Jus vargina ši problema, suvilgykite delnus keliais lašeliais kokosų aliejaus (nedideliu kiekiu) ir perbraukite per „įsielektrinusius“ plaukus.
  • Naudokite kokosų aliejų kaip plaukų kaukę. Užtepkite ant plaukų, įmasažuokite kelis lašelius aliejaus į galvos odą ir po pusvalandžio nuplaukite įprastai naudojamu šampūnu.
  • Kokosų aliejus padės išspręsti pleiskanų problemą. Naudokite aliejų kaip kaukę ir džiaukitės sveika galvos oda bei spindinčiais ir minkštais plaukais.

Susiję įrašai:

Jei Jus domina teminiai renginiai (mergvakariams, vestuvėms, draugų vakarams, darbo vakarėliams), aromaterapinė konsultacija, norite išmokti gaminti natūralią kosmetiką namuose savo naudojimui (kremus, balzamus, muilus, šampūnus, dekoratyvinę mineralinę kosmetiką, higienos priemones, priemones SPA procedūroms…) arba norite užsiimti komercine kosmetikos gamybos veikla, bet nežinote nuo ko pradėti – susisiekite su manimi (+370 60880538 arba el. paštu [email protected]).

© Visos teisės saugomos! Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama! © 

One Comment

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X