Skip to main content

Nors vasara jau į pabaigą, tačiau jos pabaiga žadama gana karšta ir saulėta, todėl kiekvienoje rankinėje ar kišenėje pravers natūrali priemonė nuo nudegimų saulėje.

Kiekvienas žino, kad apsauga nuo saulės vasarą yra būtina, nesvarbu, ar tai būtų drabužiai, ar kremas nuo saulės, tačiau kartais išbėgame į lauką ir net nesusimąstome, kad saulės spinduliai taip nubučiuos odą. Po visos dienos, praleistos saulėje, oda parausta, niežti ir skauda, o mes ieškome kuo ja nuraminti.

Natūrali priemonė nuo nudegimų saulėje padės nuraminti odą ir jaustis geriau! Siūlau pasigaminti šią raminančią odą priemonę ir laikyti ją šaltoje, vėsioje vietoje. Rekomenduoju įsigyti buteliuką su purkštuvėliu, taip priemonę lengviau paskirstysite ant odos. Receptas tinkamas ir vaikų nudegimams saulėje raminti, jei ruošiate mišinį tik vaikučiams, galite naudoti mažiau levandų eterinio aliejaus arba jo visai nenaudoti, tačiau ne dažnam naudojimui šis mišinys tiks ir vaikams.

Priemonė nuo nudegimų saulėje:

40 ml levandų hidrolato;

10 ml alavijo gelio;

10 lašų levandų eterinio aliejaus;

3 lašai vitamino E.

Sumaišome visus ingredientus, suplakame ir jau galime naudoti! Pagaminsite 50 ml priemonės nuo nudegimų saulėje. Kiekvieną kartą purkšdami suplakite buteliuką ir natūrali priemonė nuo nudegimų saulėje bus nepakeičiama kiekvieną vasarą.

Levandų eterinis aliejus malšina uždegimą ir skausmą, ramina ir regeneruoja odą, todėl esant bet kokiems nudegimams (saulėje ar virtuvėje) naudokite levandų aliejų ar levandų hidrolatą. Alavijo gelis yra dar viena gamtos dovana, padedanti raminti odą bei skatinanti gijimo procesus. Visi ingredientai subalansuoti taip, kad ramintų odos niežulį ir skausmą bei greitintų ląstelių regeneracijos procesus.

Susiję straipsniai:

  • Levandų eterinis aliejus;
  • Levandų hidrolatas.           Jei Jus domina teminiai renginiai (mergvakariams, vestuvėms, draugų vakarams, darbo vakarėliams), aromaterapinė konsultacija, norite išmokti gaminti natūralią kosmetiką namuose savo naudojimui (kremus, balzamus, muilus, šampūnus, dekoratyvinę mineralinę kosmetiką, higienos priemones, priemones SPA procedūroms…) arba norite užsiimti komercine kosmetikos gamybos veikla, bet nežinote nuo ko pradėti – susisiekite su manimi (+370 60880538 arba el. paštu [email protected]).

    © Visos teisės saugomos! Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama! ©

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X