Skip to main content

Natūrali valymo priemonė gali pakeisti įprastai namuose naudojamas chemines priemones. Rudens pradžia yra puikus metas išvalyti namus ir mėgautis švara namuose.

Jums reikės:

1,5 puodelio sodos;
7 lašų pipirmėčių eterinio aliejaus;
8 lašų citrinų eterinio aliejaus.

Indelis su plastikiniu gaubteliu.

Indelyje reikės išgręžti skyles – taip miltelius bus paprasta ir patogu naudoti. Galite laikyti miltelius ir užsukamame stiklainyje. Sumaišykite visus ingredientus ir suberkite į indelį.

Tai tik siūlomas mišinys, naudokite tuos eterinius aliejus, kuriuos turite namuose, pavyzdžiui, kartais aš naudoju 5 lašus kvapiųjų kanangų (Ylang ylang) eterinio aliejaus, sumaišyto su 7 lašais bergamotės eterinio aliejaus.

Natūrali valymo priemonė gali būti naudojami įvairiai:
• Užberkite šio mišinio ant kilimo, kurį norite išvalyti, leiskite milteliams veikti iki valandos, praėjus šiam laiko tarpui susiurbkite su dulkių siurbliu.
• Šis mišinys tinkamas ir čiužiniams valyti.
• Užberkite priemonės ant nerūdijančio plieno kriauklės ar dušo pagrindo ir nušveiskite sudrėkinta šluoste. Pastebėsite, kad paviršiai bus švarūs ir blizgūs.
• Miltelių galite įberti į šiukšlių dėžę, tokia kasdienė procedūra sugers blogus kvapus.
• Natūrali valymo priemonė gali būti naudojama etiketėms nuo senų stiklainių šalinti. Užberkite miltelių ant sudrėkintos šluostės ir šveiskite norimą paviršių. Nuplaukite po tekančiu vandeniu.

Jei Jus domina teminiai renginiai (mergvakariams, vestuvėms, draugų vakarams, darbo vakarėliams), aromaterapinė konsultacija, norite išmokti gaminti natūralią kosmetiką namuose savo naudojimui (kremus, balzamus, muilus, šampūnus, dekoratyvinę mineralinę kosmetiką, higienos priemones, priemones SPA procedūroms…) arba norite užsiimti komercine kosmetikos gamybos veikla, bet nežinote nuo ko pradėti – susisiekite su manimi (+370 60880538 arba el. paštu [email protected]).

© Visos teisės saugomos! Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama! © 

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X