Skip to main content

Šlamučių hidrolatas (šlamučių vanduo)

Gaunamas distiliacijos būdu iš šlamučių žiedų. Šlamučiai yra daugiamečiai žoliniai augalai, puikiai prisitaikantys aplinkoje, reikalaujantys tik nedidelio kiekio vandens, jie nuo seno vadinami saulės augalu dėl savo nuostabiai geltonų žiedų. Pasaulyje yra daugybė šlamučių rūšių, labiausiai vertinami italiniai šlamučiai (Helichrysum Italicum), Lietuvoje auga smėlyniniai šlamučiai (Helichrysum arenarium).
Šlamučiai pateisina ir savo pavadinimą – susiglaudę šlama vėjyje, lyg ką nors norėtų pasakyti. Šlamučiai yra amžinybės simbolis, jau vien todėl, kad išlaiko savo formą ir spalvą net džiovinti!

ŠlamučiaiŠlamučių hidrolato kvapas vieniems primena medaus kvapą, kitiems – senų drabužių ar daiktų kvapą, dar kitiems šlamučiai tiesiog nekvepia, tačiau labiausiai apibūdinantys šlamučių hidrolatą žodžiai – šiltas, drėgnas ir žolinis kvapas.
Šlamučių hidrolatas pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis bei laikomas lengvu analgetiku, todėl yra tinkamas ir po sunkių krūvių, pavyzdžiui, sporto, fizinio darbo.
Šlamučių hidrolatas naudojamas sumuštoms, skaudančioms vietoms kompresuose (tiesiog sudrėkinti šlamučių hidrolatu medvilnės skiautę ir palaikyti uždėjus ant pažeistos vietos (mėlynės ar skaudančios vietos), kartoti kelis kartus per dieną.

ŠlamučiaiŠlamučių hidrolatas gali būti naudojamas kartu su šlamučių eteriniu aliejumi gijimui pagreitinti, pavyzdžiui, po kaulų lūžių, sumušimų, tinkamas pragulų sukeltam skausmui malšinti. Šlamučių hidrolatas gali būti naudojamas ir po tatuiruočių ar kūno pirsingo procedūrų.
Šlamučių hidrolatas tinkamas vietoje burnos skalavimo skysčio, po dantų valymo. Naudokite šlamučių hidrolatą skalauti burnai kelis kartus per dieną (galite naudoti gryną arba pusę tūrio skiesti su vandeniu).
Šlamučių hidrolatas tinkamas visų tipų, ypatingai brandžios, su išsiplėtusiais kapiliarais, praradusios gražią odos spalvą odos priežiūrai. Šlamučiai pasižymi sutraukiamuoju poveikiu, padeda mažinti tinimus, skatina odos ląstelių regeneraciją, stangrina, drėkina ir saugo odą. Šlamučių hidrolatas mėgiamas tiek moterų, tiek vyrų. Šlamučių hidrolatas tinkamas brandžiai, jautriai odai, taip pat, po skutimosi (padeda gydyti įaugusius plaukelius).

Šlamučių hidrolatą įsigyti galite čia.

Susiję straipsniai:

  1. Hidrolatai – gėlių vandenys;
  2. Alembikas.

Jei Jus domina teminiai renginiai (mergvakariams, vestuvėms, draugų vakarams, darbo vakarėliams), aromaterapinė konsultacija, norite išmokti gaminti natūralią kosmetiką namuose savo naudojimui (kremus, balzamus, muilus, šampūnus, dekoratyvinę mineralinę kosmetiką, higienos priemones, priemones SPA procedūroms…) arba norite užsiimti komercine kosmetikos gamybos veikla, bet nežinote nuo ko pradėti – susisiekite su manimi (+370 60880538 arba el. paštu [email protected]).

© Visos teisės saugomos! Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama! © 

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X