Skip to main content

Papuošalai su džiovintais augalais primena vasaros pievas visus metus. Noriu papasakoti kaip pradėjau gaminti papuošalus su augalais ir pasidalinti keliomis idėjomis su Jumis, savo skaitytojais.

Ar pamenate vaikystės žaidimą „sekretą“, kai atkasus duobelę žemėje, įdėdavom akmenukų, žolelių ar popieriukų, uždengdavom stiklo gabalėliu, užkasdavom duobelę ir po savaitės ar mėnesio atkasdavom ir grožėdavomės žemės kūriniu. Nežinau kaip Jūs, tačiau aš šį lauko žaidimą labai mėgau. Turbūt ir dabar pavyktų atkasti vaikystėje „gamintų sekretų“ miestelyje, po senomis liepomis.

Papuošalai su džiovintais augalais gaminami „sekreto“ principu, po stikleliu (kabošonu) įklijuojamos ar įliejamos džiovintos gėlės ar žolelės. Kiekvienam, besidominčiam augalų pasauliu, būtini papuošalai su džiovintais augalais.

Kiekvienas papuošalas yra gaminamas su meile ir atidumu. Ar kada pagalvojate, kiek reikia skirti laiko ir darbo tam, kad pagaminti vieną papuošalą. Tikrai nemažai. Pirmiausia, reikia įsigyti reikiamų medžiagų (medžiagos, auskarų ar žiedų pagrindų, klijų, dervos ir kitų priemonių), vėliau eiti į pievą su knyga ir rinkti visas smulkias aplink žydinčias gėles ir augalus. Surinkti augalai ir jų dalys džiovinami knygoje, vėliau parenkamos norimos augalinės kompozicijos. Išrinkus norimą medžiagos spalvą, derinama augalų kompozicija. Ant visų sluoksnių uždengiamas stiklas arba užliejama derva ir papuošalas „brandinamas“, kad visos dalys sukibtų. Taip gaminami papuošalai su džiovintais augalais.

Visus papuošalus gaminau su meile, noriu ta meile pasidalinti su Jumis.

Papuošalai su džiovintais augalais yra vienetiniai.

Šiuo metu turimi laisvi vienetiniai papuošalai su augalais. Juos įsigyti galite mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Jei Jus domina teminiai renginiai (mergvakariams, vestuvėms, draugų vakarams, darbo vakarėliams), aromaterapinė konsultacija, norite išmokti gaminti natūralią kosmetiką namuose savo naudojimui (kremus, balzamus, muilus, šampūnus, dekoratyvinę mineralinę kosmetiką, higienos priemones, priemones SPA procedūroms…) arba norite užsiimti komercine kosmetikos gamybos veikla, bet nežinote nuo ko pradėti – susisiekite su manimi (+370 60880538 arba el. paštu [email protected]).

© Visos teisės saugomos! Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama! © 

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X