Skip to main content

Trumpi aromaterapiniai patarimai paskatins pradėti naudoti eterinius aliejus savo kasdienybėje. Tai paprasta, o svarbiausia – veikia. Šįkart 5 aromaterapiniai patarimai:

  • I patarimas: Išdygo spuogas? Užlašinkite pražangialapių mirtenių (arbatmedžio) eterinio aliejaus ant vatos (tam labiausiai tiks ausų krapštukas) ir nuvalykite vietą, kurioje „išdygo“ spuogas!
  • II patarimas: Namuose jaučiamas nemalonus šiukšlių kvapas? Į šiukšlių kibirą prieš dedant šiukšlių maišą įlašinkite kelis lašelius citrinų eterinio aliejaus.
  • III patarimas: Netyčia įsipjovėte ar įsibrėžėte odą? Jums padės lašelis levandų eterinio aliejaus, užlašintas ant žaizdos. Tai paskatins gijimą bei numalšins skausmą.
  • IV patarimas: Svaigsta galva ar pykina? Ant riešo užlašinkte po lašelį levandų ir pipirmėčių eterinių aliejų ir kelis kartus įkvėpkite.
  • V patarimas: Jaučiate kojų / pėdų nuovargį ar raumenų skausmą? 1 –2 lašelius pipirmėčių eterinio aliejaus įlašinkite į šaukštą nerafinuoto augalinio aliejaus arba į turimą kremą ar losjoną. Masažuokite skaudamą vietą.

Susiję įrašai:

  • Apelsinų eterinis aliejus trumpai.Jei Jus domina teminiai renginiai (mergvakariams, vestuvėms, draugų vakarams, darbo vakarėliams), aromaterapinė konsultacija, norite išmokti gaminti natūralią kosmetiką namuose savo naudojimui (kremus, balzamus, muilus, šampūnus, dekoratyvinę mineralinę kosmetiką, higienos priemones, priemones SPA procedūroms…) arba norite užsiimti komercine kosmetikos gamybos veikla, bet nežinote nuo ko pradėti – susisiekite su manimi (+370 60880538 arba el. paštu [email protected]).

    © Visos teisės saugomos! Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama! © 

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X