Skip to main content

Eteriniai aliejai gali padėti sukurti tokią nuotaiką ir atmosferą, kokios tik pageidaujate. Jie geba transformuoti mūsų nuotaiką ir iš kiekvieno „surūgėlio“ ir „pikčiurnos“ gali padaryti patį laimingiausią ir optimistiškiausiai nusiteikusį žmogų pasaulyje!

Tam, kad mintys būtų pozityvios, o protas skaidrus Jums tereikės eterinių aliejų mišinio ir eterinių garintuvo. Dar galite naudoti masažo mišinius, kurti kvapiąsias kompozicijas ir naudoti kaip kvepalus, gaminti kremus, kūno losjonus ir kitas priemones, tačiau šįkart ne apie tai. Šiandien noriu plačiau pakalbėti apie tingiąją aromaterapijos pusę, kai beveik nieko nereikia daryti, tam, kad pasiektum gerų rezultatų. Tereikia eterinių aliejų, eterinių aliejų garintuvo arba aromaterapinės žvakidės.

Rudens vakarais dažnai skaitome knygas, vakarus leidžiame namuose su artimaisiais, kviečiame draugus jaukiam pokalbiui, puodeliui arbatos ar žaidimų sesijai, norime jaukumo ir ramybės. Jaukią atmosferą padės sukurti eteriniai aliejai, garinami eterinių aliejų garintuve. Prieš atvykstant svečiams, prieš įsitaisant lovoje su knyga, darbo kambaryje prie nebagtų tvarkyti dokumentų, prieš užkaičiant arbatinuką išrinkime savo dienos eterinį aliejų ir įlašinkime kelis lašelius į garintuvą, aromaterapinę žvakidę ar paprastą puodą su šiltu vandeniu. Ką gausime? Puikią nuotaiką, gaivų ir jaukų kvapą, „išvalytą“ orą, jausime, kad kiekviena kūno ląstelė vis labiau atsipalaiduoja, mintys skaidrėja, tampame pozityvesni ir geresnės nuotaikos!

Siūlau kelis eterinių aliejų mišinius, kuriuos galite pasitelkti jaukumui sukurti:

  • Levandos ir rozmarinai. Kas skaito mano įrašus ir mane pažįsta, žino, kad esu „pakvaišusi“ dėl levandų, jų spalvos, savybių, žiedų ir levandų eterinio aliejaus. Dažnai gėlinį levandų kvapą derinu su gaiviu rozmarinų eterinio aliejaus kvapu. Šis mišinys padeda aiškiai mąstyti ir ramina.
  • Citrusų eteriniai aliejai labai tinka rudeniui. Pavyzdžiui, apelsinų ar bergamočių eteriniai aliejai yra nuostabūs vieni arba derinami su levandų eteriniu aliejumi. Citrusų eteriniai aliejai gerina nuotaiką, tonizuoja, ramina ir primena saulėtas dienas, suteikia savotiškos šilumos.
  • Jei jau puola peršalimas, išbandykite levandų ir eukaliptų eterinių aliejų derinį. Šis mišinys išbaidys visus namų mikrobus ir suteiks šviežumo bei gaivos kvapą.

Susiję įrašai:

Jei Jus domina teminiai renginiai (mergvakariams, vestuvėms, draugų vakarams, darbo vakarėliams), aromaterapinė konsultacija, norite išmokti gaminti natūralią kosmetiką namuose savo naudojimui (kremus, balzamus, muilus, šampūnus, dekoratyvinę mineralinę kosmetiką, higienos priemones, priemones SPA procedūroms…) arba norite užsiimti komercine kosmetikos gamybos veikla, bet nežinote nuo ko pradėti – susisiekite su manimi (+370 60880538 arba el. paštu [email protected]).

© Visos teisės saugomos! Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama! © 

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X