Skip to main content

Šįkart įraše karaliaus 5 nepakartojami eteriniai aliejai, savo aromatais kviečiantys Kalėdas. Turbūt ir Jus jau užvaldė Kalėdų laukimas? Šis laikotarpis gali būti džiugus, tačiau daugelis švenčių laukia su įtampa, nes nespėja pasirūpinti Kalėdų dovanomis ir nežino, ką paruošti jaukiam Kalėdų stalui, prie kurio susės visa šeima ir artimiausi žmonės. Siūlau nuraminti įtampą ir ruoštis šventėms ramiai bei džiaugtis namuose sklindančiais Kalėdų aromatais, kurie nuramins ir pašalins tvyrančią įtampą.
Eteriniai aliejai veikia mūsų mintis, veikia mūsų nuotaiką, todėl prieššventiniu laikotarpiu jie ypač naudingi. Juk sutiksite, kad tam tikri kvapai primena mums tam tikrus įvykius, žmones ar šventes. Ir turbūt labiausiai kvepia Kalėdų laukimas! Koks Kalėdų kvapas? Man Kalėdos kvepia mandarinais ir cinamonu. Kai parduotuvėse pasirodo pirmieji mandarinai – Kalėdos ne už kalnų. Tai paveikia mano vaizduotę ir net elgesį! O kokie gi eteriniai aliejai labiausiai primena Kalėdas? Pateiksiu 5 eterinius aliejus, kurie tinkami šventinio laikotarpio metu. Eteriniai aliejai gali tapti puikia dovana po Kalėdų egle!

5 nepakartojami eteriniai aliejai, kviečiantys Kalėdas:
Pušų eterinis aliejus
Pušų spygliais kvepiantis pušų eterinis aliejus primins vaikystę ir įkvėps puošti žaliaskarę Kalėdų eglę ar jos šakelę. Pušų eterinis aliejus ne tik primena apie artėjančias šventes, bet ir yra itin naudingas peršalus, kosint, skundžiantis dirglumu ir stresu bei nuovargiu. Jei pajutote pirmuosius peršalimo simptomus – inhaliuokite ir garinkite namuose pušų eterinį aliejų – iki švenčių tikrai pasveiksite ir sustiprinsite savo imunitetą. Inhaliacijoms Jums prireiks šilto vandens dubenėlio ir kelių lašų pušų eterinio aliejaus.

pusu eterinis aliejus


Saldžiųjų apelsinų eterinis aliejus
Šilto citrusų kvapo apelsinų eterinis aliejus gerina nuotaiką, ypač tinkamas naudoti esant niūriai nuotaikai, pats tinkamiausias žiemos sezono metu. Apelsinų eterinio aliejaus užlašinkite ant servetėlių ar veltų vilnos rutuliukų ir padėkite ant šiltų radiatorių. Tai atstos garintuvus ir kvapas namuose bus itin malonus.

apelsinų eterinis aliejus


Mandarinų eterinis aliejus
Mandarinų eterinis aliejus sužadins geriausius jausmus ir suteiks jaukumą namuose. Šis eterinis aliejus tinkamas naudoti ir nėščiosioms, jį galite garinti kūdikių kambaryje. Mandarinų kvapas nuvys blogas mintis ir padės užtikrinti ramų miegą. Jei skundžiatės nemiga – derinkite levandų ir mandarinų eterinius aliejus.

Mandarinų eterinis aliejus


Kininių cinamonų eterinis aliejus
Kininių cinamonų eterinis aliejus puikiai derės su mandarinų ar saldžiųjų apelsinų eteriniais aliejais. Prieš pat Kalėdų išvakares, belaukdami svečių, pagarinkite namuose cinamono ir mandarinų eterinių aliejų (tai galite padaryti naudodami garintuvus arba į karštą vandenį (ne verdantį) įlašinę 5 lašelius mandarinų arba apelsinų eterinių aliejų ir 2 lašelius cinamono eterinio aliejaus), patikėkite, svečiai neliks abejingi nuostabiam kvapui namuose. Tai suteiks jaukumo, pagerins nuotaiką ir pakvies susėsti prie Kalėdų stalo. Beje, kininių cinamonų kvapas dažnam primena šviežiai keptų cinamoninių bandelių kvapą!

cinamonu eterinis aliejus


Imbiero eterinis aliejus
Apie imbiero naudą žiemos metu turbūt esate girdėję ar net išbandę, tačiau patariu išbandyti ir imbiero eterinį aliejų, kuris puikiai dera su citrusinių vaisių eteriniais aliejais. Jei jaučiate peršalimo simptomus – naudokite imbiero eterinį aliejų, derinkite jį su apelsinų ar citrinų eteriniais aliejais ir pasitikite šventes sveiki bei žvalūs!

imbieras

Šiuos eterinius aliejus galite derinti tarpusavyje, jei naudosite juos Kalėdų aromatui namuose sukurti – lašinkite po lašelį kiekvieno eterinio aliejaus, uostykite, sukurkite savo lašelių formulę. Beje, galite išbandyti sukurti savo oro gaiviklį: Jums reikės vandens arba hidrolato, buteliuko su purkštuku, eterinių aliejų ir medžiagos, tirpdančios eterinius aliejus, kad aliejaus lašeliai neplaukiotų vandenyje. Tam tiks polisorbatas, kuris ištirpins eterinius aliejus ir nepaliks riebios plėvelės ant vandens paviršiaus. Eksperimentuokite ir džiuginkite artimuosius savo gera nuotaika bei šventiniu entuziazmu!

Pasižvalgykite po mūsų el. parduotuvę, gal rasite tai, ko ieškote? Spauskite čia.

Jei Jus domina teminiai renginiai (mergvakariams, vestuvėms, draugų vakarams, darbo vakarėliams), aromaterapinė konsultacija, norite išmokti gaminti natūralią kosmetiką namuose savo naudojimui (kremus, balzamus, muilus, šampūnus, dekoratyvinę mineralinę kosmetiką, higienos priemones, priemones SPA procedūroms…) arba norite užsiimti komercine kosmetikos gamybos veikla, bet nežinote nuo ko pradėti – susisiekite su manimi (+370 60880538 arba el. paštu [email protected]).

© Visos teisės saugomos! Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama! © 

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X