Skip to main content

Šįkart įraše karaliaus 5 nepakartojami eteriniai aliejai, savo aromatais kviečiantys Kalėdas. Turbūt ir Jus jau užvaldė Kalėdų laukimas? Šis laikotarpis gali būti džiugus, tačiau daugelis švenčių laukia su įtampa, nes nespėja pasirūpinti Kalėdų dovanomis ir nežino, ką paruošti jaukiam Kalėdų stalui, prie kurio susės visa šeima ir artimiausi žmonės. Siūlau nuraminti įtampą ir ruoštis šventėms ramiai bei džiaugtis namuose sklindančiais Kalėdų aromatais, kurie nuramins ir pašalins tvyrančią įtampą.
Eteriniai aliejai veikia mūsų mintis, veikia mūsų nuotaiką, todėl prieššventiniu laikotarpiu jie ypač naudingi. Juk sutiksite, kad tam tikri kvapai primena mums tam tikrus įvykius, žmones ar šventes. Ir turbūt labiausiai kvepia Kalėdų laukimas! Koks Kalėdų kvapas? Man Kalėdos kvepia mandarinais ir cinamonu. Kai parduotuvėse pasirodo pirmieji mandarinai – Kalėdos ne už kalnų. Tai paveikia mano vaizduotę ir net elgesį! O kokie gi eteriniai aliejai labiausiai primena Kalėdas? Pateiksiu 5 eterinius aliejus, kurie tinkami šventinio laikotarpio metu. Eteriniai aliejai gali tapti puikia dovana po Kalėdų egle!

5 nepakartojami eteriniai aliejai, kviečiantys Kalėdas:
Pušų eterinis aliejus
Pušų spygliais kvepiantis pušų eterinis aliejus primins vaikystę ir įkvėps puošti žaliaskarę Kalėdų eglę ar jos šakelę. Pušų eterinis aliejus ne tik primena apie artėjančias šventes, bet ir yra itin naudingas peršalus, kosint, skundžiantis dirglumu ir stresu bei nuovargiu. Jei pajutote pirmuosius peršalimo simptomus – inhaliuokite ir garinkite namuose pušų eterinį aliejų – iki švenčių tikrai pasveiksite ir sustiprinsite savo imunitetą. Inhaliacijoms Jums prireiks šilto vandens dubenėlio ir kelių lašų pušų eterinio aliejaus.

pusu eterinis aliejus


Saldžiųjų apelsinų eterinis aliejus
Šilto citrusų kvapo apelsinų eterinis aliejus gerina nuotaiką, ypač tinkamas naudoti esant niūriai nuotaikai, pats tinkamiausias žiemos sezono metu. Apelsinų eterinio aliejaus užlašinkite ant servetėlių ar veltų vilnos rutuliukų ir padėkite ant šiltų radiatorių. Tai atstos garintuvus ir kvapas namuose bus itin malonus.

apelsinų eterinis aliejus


Mandarinų eterinis aliejus
Mandarinų eterinis aliejus sužadins geriausius jausmus ir suteiks jaukumą namuose. Šis eterinis aliejus tinkamas naudoti ir nėščiosioms, jį galite garinti kūdikių kambaryje. Mandarinų kvapas nuvys blogas mintis ir padės užtikrinti ramų miegą. Jei skundžiatės nemiga – derinkite levandų ir mandarinų eterinius aliejus.

Mandarinų eterinis aliejus


Kininių cinamonų eterinis aliejus
Kininių cinamonų eterinis aliejus puikiai derės su mandarinų ar saldžiųjų apelsinų eteriniais aliejais. Prieš pat Kalėdų išvakares, belaukdami svečių, pagarinkite namuose cinamono ir mandarinų eterinių aliejų (tai galite padaryti naudodami garintuvus arba į karštą vandenį (ne verdantį) įlašinę 5 lašelius mandarinų arba apelsinų eterinių aliejų ir 2 lašelius cinamono eterinio aliejaus), patikėkite, svečiai neliks abejingi nuostabiam kvapui namuose. Tai suteiks jaukumo, pagerins nuotaiką ir pakvies susėsti prie Kalėdų stalo. Beje, kininių cinamonų kvapas dažnam primena šviežiai keptų cinamoninių bandelių kvapą!

cinamonu eterinis aliejus


Imbiero eterinis aliejus
Apie imbiero naudą žiemos metu turbūt esate girdėję ar net išbandę, tačiau patariu išbandyti ir imbiero eterinį aliejų, kuris puikiai dera su citrusinių vaisių eteriniais aliejais. Jei jaučiate peršalimo simptomus – naudokite imbiero eterinį aliejų, derinkite jį su apelsinų ar citrinų eteriniais aliejais ir pasitikite šventes sveiki bei žvalūs!

imbieras

Šiuos eterinius aliejus galite derinti tarpusavyje, jei naudosite juos Kalėdų aromatui namuose sukurti – lašinkite po lašelį kiekvieno eterinio aliejaus, uostykite, sukurkite savo lašelių formulę. Beje, galite išbandyti sukurti savo oro gaiviklį: Jums reikės vandens arba hidrolato, buteliuko su purkštuku, eterinių aliejų ir medžiagos, tirpdančios eterinius aliejus, kad aliejaus lašeliai neplaukiotų vandenyje. Tam tiks polisorbatas, kuris ištirpins eterinius aliejus ir nepaliks riebios plėvelės ant vandens paviršiaus. Eksperimentuokite ir džiuginkite artimuosius savo gera nuotaika bei šventiniu entuziazmu!

Pasižvalgykite po mūsų el. parduotuvę, gal rasite tai, ko ieškote? Spauskite čia.

Jei Jus domina teminiai renginiai (mergvakariams, vestuvėms, draugų vakarams, darbo vakarėliams), aromaterapinė konsultacija, norite išmokti gaminti natūralią kosmetiką namuose savo naudojimui (kremus, balzamus, muilus, šampūnus, dekoratyvinę mineralinę kosmetiką, higienos priemones, priemones SPA procedūroms…) arba norite užsiimti komercine kosmetikos gamybos veikla, bet nežinote nuo ko pradėti – susisiekite su manimi (+370 60880538 arba el. paštu [email protected]).

© Visos teisės saugomos! Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama! © 

Klientų atsiliepimai

Rekomenduoju, puikiai parinko kvapus ir sukūrė asmeninius kvepalus, labai esu patenkinta👍
Daiva Dzvonkienė
2021-05-04T16:27:05+0000
Ačiū už nuostabią kvepalų gaminimo pamoką 🙂
Naste Saveljeva
2020-09-19T15:22:17+0000
Aistra, ačiū už profesionalumą, rūpestį, atsakymus į visus kilusius klausimus, konsultacijas! 💯 Po augalų distiliavimo mokymų jaučiausi visiškai pasitikinti savimi pradėti distiliuoti pirmuosius augalus! 🌿 Alembikas visiškai užbūrė 🪐
Roberta Bulotaitė
2020-09-18T13:36:40+0000
Labai ačiū, Aistra, už nuoširdų, jaukų ir informatyvų žvakių gamybos kursą! Gavau labai labai daug informacijos ir įkvėpimo gaminant žvakes. <3
Lina Falkauskė
2020-06-28T19:35:54+0000
Ačiū už kremų gamybos kursą, rekomenduoju visiems pradedantiems!
Justė Navalinskė
2020-05-21T09:08:06+0000
Nuostabi patirtis gaminant savo rankų/uoslės darbo kvepalus. Patarimai vertingi, bei labai profesionali Aistra kaip arometerapijos specialistė!
Aušra Kuliešienė
2019-12-30T06:41:34+0000
Koks nuostabus kvapų pasaulis,bet ir skirtingas .Buvo puikiai praleistas laikas.Tos praleistos valandos kvapų pasaulyje prabėgo ,kaip akimirka.Tiek visko daug sužinota ir patirta.Labai labai ačiū už malonų ir šiltą bendravimą.Buvo labai nuostabų ir miela Jūs sutikti.Sekmes Jums kvapų ir aromatų pasaulyje.,
Danute Mickuviene
2019-11-19T14:31:12+0000
Trys valandos tarp kvapų, spalvų ir formų... O kur dar begalė informacijos ir teigiamų emocijų ☺️. Ir pilnas krepšys pasigamintų produktų: muiliukų, vonios druskų, sviestų ir kitų malonumų😊🦋. Sudalyvaukite ir Jūs-tikrai liksite maloniai nustebinti😚. Sėkmės Jums, Aistra!
Daiva Baubliene
2019-04-14T16:04:57+0000
Puiki kvepalų gamybos pamoka..tiek įspūdžių ir naujų žinių.Pasigaminau su Jūsų pagalba kvepalus kurių senai norejau..Labai didelis ačiū ir sekmės Jūms.💐🌷🌺
Liudmila Pastuchova
2019-04-06T21:06:51+0000
Puikiai praleistas laikas kvepalų gamybos pamokoje, tikrai drąsiai rekomenduoju išbandyti nebandžiusiems, o ir pati mielai sudalyvaučiau dar kartą 😉
Raminta Matulytė
2018-08-30T12:15:43+0000
Tai nuostabu🌸🌸🌸🌸🌸jūs ir tai ką kuriate nepakartojama🙏🙏🙏 ačiū💗
Lina Vingienė
2018-08-15T18:56:41+0000
Ačiū, Aistra :* Esi nuostabi ir nostabu visą ką darai! Dėkoju už pirkinius ir konsultacijas, viskas taip moteriška ir su meile <3
Vaiva Wengel
2017-08-08T20:03:12+0000
Nuostabiai praleistas laikas gaminant kvepalus! Labai labai ačiū! 🙂
Ugne Zibolyte
2017-07-22T04:52:10+0000
Labai džiaugiuosi apsilankiusi Jūsų kvepalų gamybos užsiėmime. Puikiai praleistas rytas jaukioje studijoje su šaunia kompanija. Aistra - nuostabi mokytoja, šiltas ir geras žmogus. Būtinai sugrįšiu. Ačiū. 🙂
Tiesiog Regina
2017-02-08T21:53:31+0000
Miela Aistra, Ačiū už nuostabią kelionę i fantastišką kvapų pasaulį. Nekantrauju išbandyti susikurtus kvepalus, jaučiu, kad su Jūsų pagalba pasigaminau savo kvapą! Ačiū Jums už dar vieną aistrą mano gyvenime! Iki kitų susitikimų!
Virginija Armonienė
2017-01-29T06:48:25+0000
Kvapniausiai praleistas laikas! Vyras džiaugiasi dovana, o ir aš, atėjusi tik stebėti procesą, pati jame sudalyvavau (ir tuščiomis neišėjau) 🙂 Puiki mokytoja, neperšanti savo nuomonės - labai profesionaliai patarianti, subtiliai ir maloniai bendraujanti. Išėję jautėmės pailsėję ir patyrę kažką visiškai naujo. Ačiū!
Saida Jurkų
2017-01-15T19:56:19+0000
Puiki mokytoja, laikas dirbtuvėse tiesiog praskriejo. Ačiū už atsakymus papildomiems klausimams, geranoriškumą. Jauki ir kvapni studija, rekomenduoju.
Eglė Miceikienė
2016-11-09T20:36:14+0000
Distiliavimo alembiku mokymai internetu. 3 valandų trukmės video pamokos. PLAČIAU
X