Skip to main content

Eterinių aliejų kompresai naudojami aromaterapijoje tam tikrų negalavimų tikslais. Juos paruošti yra nesudėtinga, apie tai pakalbėsime šiame įraše.
Turbūt žinote, kad kompresai gali būti šalti arba šilti. Renkantis temperatūrą turi būti žinoma tiksli negalavimo priežastis, pavyzdžiui, jei po sunkaus fizinio darbo ar sunkios treniruotės skauda raumenis – išbandykite šiltą kompresą, kuris raumenis atpalaiduos. Jei turite mėlynę ar „išsinarinote“ koją – išbandykite šaltą kompresą.
Aromaterapiniams kompresams gali būti naudojami ne tik eteriniai aliejai, bet ir švelniausia aromaterapijos forma – hidrolatai. Pavyzdžiui, ramunėlių, šlamučių ir levandų hidrolatai tinkami esant mėlynėms, praguloms, pažeistai odai. Raumenų atpalaidavimui tiks eukaliptų, pipirmėčių, rozmarinų hidrolatai. Išbandykite šiltą levandų ar nerolio hidrolatų kompresą ant pečių srities po sunkios dienos – toks kompresas atpalaiduos pečius ir paruoš ramiam miegui.
Kaip ruošti kompresą? Į puodelį įpilkite iki pusės puodelio hidrolato ir praskieskite su vandeniu arba naudokite gryną hidrolatą. Įmerkite mažą rankšluostį ar medvilnės gabalėlį į puodelį (arba tiesiog užpilkite ant medžiagos) ir pridėkite ant skaudamos vietos.
Jei negalavimas stiprus – praturtinkite savo kompresą keliais lašeliais eterinių aliejų. Pavyzdžiui, jei skauda dantis ar jūsų vaikučiui dygsta dantukai ir jis labai irzlus – į vandenį įlašinkite lašelius romaniškųjų ramunėlių arba levandų eterinio aliejaus, pamirkykite medvilnės gabalėlį ir pridėkite prie žando. Netrukus skausmas turėtų nurimti.

Eterinių aliejų, hidrolatų bei nerafinuotų bazinių aliejų galite įsigyti paspaudę ant šios nuorodos: https://www.gamtoskvapai.lt/parduotuve/

Visais atvejais pasitarkite su profesionaliu aromaterapeutu (susisiekite su manimi ir susitarkime dėl individualios konsultacijos, kurios metu aptarsime eterinių aliejų naudojimą, išmoksite pagaminti tik Jums skirtus aromaterapinius produktus).

Jei Jus domina teminiai renginiai (mergvakariams, vestuvėms, draugų vakarams, darbo vakarėliams), aromaterapinė konsultacija, norite išmokti gaminti natūralią kosmetiką namuose savo naudojimui (kremus, balzamus, muilus, šampūnus, dekoratyvinę mineralinę kosmetiką, higienos priemones, priemones SPA procedūroms…) arba norite užsiimti komercine kosmetikos gamybos veikla, bet nežinote nuo ko pradėti – susisiekite su manimi (+370 60880538 arba el. paštu [email protected]).

© Visos teisės saugomos! Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama! © 

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X