Skip to main content

Levandų aliejus padės atpalaiduoti mintis ir kūną, pailsėti po sunkių dienos, o gal ir visos savaitės darbų. Turbūt sutiksite, kad kiekvienas iš mūsų norime būti laimingi, sveiki, kupini gyvenimo džiaugsmo ir vidinės pilnatvės, todėl noriu pasiūlyti paprastą, bet labai malonų užsiėmimą – levandų aliejaus mišinio kūrimą, nereikalaujantį didelių pastangų ar išlaidų. Receptas įrašo apačioje.

Gal daugeliui receptas ir jo aprašymas gali pasirodyti lengvas ir paprastas, tačiau ar tikrai mokame sumaišyti aliejus ir žinome reikiamas proporcijas?

21854062_xxl

Svarbu suprasti, kad eteriniai aliejai nėra tik priemonės kvapui suteikti, tai substancijos, susidedančios iš daugybės cheminių komponentų ir ne visus juos galima naudoti tiesiai ant odos neskiestus. Taip pat, būtina įsidėmėti, prisiminti ir žinoti, kad net mažas kiekis bet kurio eterinio aliejaus, net ir netyčia patekusio į akis gali būti lemtinas ir sukelti didelių nepatogumų ar rimtų pažeidimų. Per didelis tam tikrų eterinių aliejų kiekis taip pat gali sukelti rimtų negalavimų ar odos sudirginimų, alerginių reakcijų. Primenu, kad bet kokią priemonę išbandykite ant mažo odos plotelio prieš tepdami visą kūną ir įsitikinkite, kad nevyksta alerginė reakcija, oda nesudirginama.

Levandų aliejus gali būti naudojamas:

  • Kelis lašelius aliejaus paskirstykite tarp delnų ir kelis kartus įkvėpkite malonaus levandų aromato, leiskite sau atsipalaiduoti ir mėgautis maloniu kvapu.
  • Kūnui tepti po dušo ar vonios procedūrų, prieš miegą, masažuojant kūną. Tokiu mišiniu galite pamasažuoti ir rankas ar pėdas, taip pat galite nustebinti mylimą ar artimą žmogų bent jau rankų ar pečių masažu. Ir nereikia nuversti kalnų, paprasti dalykai labiausiai džiugina!
  • Veido priežiūrai – tepant veidą aliejumi vietoje kremo. Rekomenduoju aliejus tepti ant drėgnos odos, tokiu atveju nejausite riebumo pojūčio ir aliejai lengviau susigers ir nepaliks nemalonių pojūčių.
  • Veido makiažo valymui , vengiant akių srities.
  • Nuo uodų įkandimų. Patepkite lašeliu aliejaus sugeltą vietą.
  • Plaukų priežiūrai: plaukų galiukams tepti; kaip kaukė plaukams, įmasažuojant aliejų į galvos odą ir paskirstant perteklių per visą plaukų ilgį.

 

Levandų aliejus:

30 ml jojobos aliejaus

20 ml nerafinuoto sezamų aliejaus (galite naudoti Jūsų mėgstamą aliejų)

15 lašų levandų eterinio aliejaus.

Į tamsaus stiklo buteliuką įpilkite nerafinuoto sezamų aliejaus, nerafinuoto jojobos aliejaus ir įlašinkite 5 lašus levandų eterinio aliejaus. Mišinį supurtykite, kad aliejai kuo geriau išsimaišytų. 

Jei Jus domina teminiai renginiai (mergvakariams, vestuvėms, draugų vakarams, darbo vakarėliams), aromaterapinė konsultacija, norite išmokti gaminti natūralią kosmetiką namuose savo naudojimui (kremus, balzamus, muilus, šampūnus, dekoratyvinę mineralinę kosmetiką, higienos priemones, priemones SPA procedūroms…) arba norite užsiimti komercine kosmetikos gamybos veikla, bet nežinote nuo ko pradėti – susisiekite su manimi (+370 60880538 arba el. paštu [email protected]).

© Visos teisės saugomos! Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama! © 

One Comment

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X