Skip to main content

Antibakterinis oro gaiviklis puikiai šalina nemalonius kvapus, o pagaminti jį itin paprasta!  Kokius oro gaiviklius naudojate namuose? Nenustebčiau, jei pasakytumėte: pirkau iš parduotuvės, aerozolinį oro gaiviklį, kvepiantį „jūros gaiva“ ar „braškėmis“. O aš naudoju savo gamintus, su eteriniais aliejais, jų sinergijomis, priklausomai nuo norimo poveikio.

Šiandien siūlau pasigaminti antibakterinį oro gaiviklį, kurio receptas itin paprastas ir nereikalauja daugybės ingredientų.

Antibakterinis oro gaiviklis su eteriniais aliejais

  • 20 lašų citrinų eterinio aliejaus
  • 20 lašų arbatmedžio eterinio aliejaus (Melaleuca alternifolia)
  • Polisorbatas 5 lašai 
  • 50 ml distiliuoto vandens arba hidrolato

Į stiklinėlę lašiname eterinius aliejus, juos išmaišome, įlašiname ir polisorbatą. Jei neturite polisorbato, galite naudoti degtinė, spiritą ar solubolį (kiekiai skiriasi), bet nenorint kaskart kratyti buteliuko ir užkimšti purkštuvėlio eterinių aliejų sankaupomis – polisorbatas tinka labiau 🙂 Į šį mišinį pilame 50 ml distiliuoti vandens arba hidrolato ir mišinį gerai išmaišome. Supilame į buteliuką, užsukame, užklijuojame etiketę su pavadinimu, sudėtimi ir pagaminimo data. Štai, viens… du… ir oro gaiviklis jau pagamintas! Naudojimas pagal poreikį arba po 5 – 7 įpurškimus kas 2 – 3 valanda (tokiu atveju, tai jau bus namų kvapas). Beje, šis oro gaiviklis padeda šalinti nemalonius kvapus, aš jo įpurškiu ir į tuščią šiukšlių dėžę, prieš dedant šiukšlių maišą.

Galite naudoti savo turimus eterinius aliejus (rinkitės pagal jų poveikį, kvapus), atraskite sau tinkamiausią eterinių aliejų kiekį mišinyje ir džiaukitės savo gamybos namų priemonėmis!

Recepto video: ORO GAIVIKLIO GAMYBOS RECEPTAS . Laidoje „Labas rytas, Lietuva“

Informacija tel. +370 60880538 arba [email protected]

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X