Skip to main content

„Gamtos kvapų“ misija yra edukuoti, supažindinti su gamta ir jos turtais, išmokyti pasigaminti priemones savo grožiui ir sveikatai, atrasti darną kartu su gamta.

Gamta – tai, kas įdomu, nepatirta, nepažinta, bet labai artima ir įkvepia kiekviename žingsnyje, kiekvienoje mintyje. Tai gyvenimas, besikeičiantis kiekvieną akimirką, suteikiantis begalines džiugesio akimirkas, kartais visa griaunantis, bet kaskart vis kitoks: dangus kaskart nusidažo naujomis spalvomis, debesys plaukia dangumi skirtingu ritmu, lietus skirtingai šaltas, saulė ne visada vienodos kaitros, pievose skirtingu laiku žaliuoja ir žydi skirtinga augalija. Gamta gimsta (pavasaris), sensta ir miršta (ruduo), kaupiasi naujoms jėgoms (žiema) ir pražysta gražiausiomis spalvomis (vasara). Gamta keičiasi greičiau už mūsų mintis…

Lavander field

Pažvelkime pro langą, atidarykime jį ir įkvėpkime oro. Ką jaučiame? Miesto tvaiką, kupiną automobilių išmetamųjų dujų ir sunkių moteriškų kvepalų kvapo mišinį? O gal mieliau būtų pajusti miško kvapus: žoleles, pušų spyglių aitrumą ir šviežiai nupjautos žolės kvapą? Vien žodžiai primena tam tikrus kvapus! Štai kodėl gamta mums taip svarbi, meilė gamtai užkoduota mūsų ląstelėse, ir visai nesvarbu kur gyvename: mieste ar kaime – kiekvienos gėlės kvapas, džiūstančios žolės ar jūros kvapas nukels į prisiminimus ir kels tik geras emocijas 🙂

Gyvendama mieste pradėjau dar labiau domėtis gamta ir jos turtais. Augalai, medžiai, žolelės pavasarį bei vasarą džiugina savo spalvomis, kvapais, žiemą juos užkloja sniego sluoksnis, pavasarį vėl sprogsta pirmieji pumpurai, dygsta pirmieji daigai. Taip sukasi augalijos gyvavimo ratas. Ar dažnai pagalvojame kiek šalia mūsų yra turtų, kuriuos galime naudoti ir stiprinti sveikatą bei džiuginti akis ir dvasią?!

Sintetiniai kvapai tapo tolimi, pradėjau iš tolo užuosti natūralių augalų kvapus, dar labiau pakvipo pievos, o saulėje įkaitusių samanų ir pušų spyglių kvapas tapo toks malonus ir artimas!

Kuo jums naudingas „Gamtos kvapai“ projektas? Mes padėsime inicijuoti pažintį su gamta, edukuoti, pateikti pavyzdžius, kaip gyvendami mieste galime būti arčiau gamtos ir teisingai naudoti jos resursus; išmokysime Jus savo rankomis gaminti sveikatinimosi ir grožio priemones.

Gamta yra gyvenimas, pradžia ir pabaiga. Lenkiuosi jai, dėkoju už visus turtus ir leidžiuosi į kelionę, kad geriau ją pažinčiau. Kviečiu ir Jus.

Chemikė – sertifikuota aromaterapeutė Aistra Papaitė

Jei Jus domina teminiai renginiai (mergvakariams, vestuvėms, draugų vakarams, darbo vakarėliams), aromaterapinė konsultacija, norite išmokti gaminti natūralią kosmetiką namuose savo naudojimui (kremus, balzamus, muilus, šampūnus, dekoratyvinę mineralinę kosmetiką, higienos priemones, priemones SPA procedūroms…) arba norite užsiimti komercine kosmetikos gamybos veikla, bet nežinote nuo ko pradėti – susisiekite su manimi (+370 60880538 arba el. paštu [email protected]).

© Visos teisės saugomos! Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama! © 

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X